Zamknięty w świecie autyzmu... Pomóż Jasiowi!

Jan Kowalewicz

Zamknięty w świecie autyzmu... Pomóż Jasiowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0249177
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jan Kowalewicz, 5 lat
Łagów, lubuskie
Całościowe zaburzenia rozwoju - autyzm
Rozpoczęcie: 24 Stycznia 2023
Zakończenie: 27 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Nic tak nie boli matki, jak choroba własnego dziecka. Tym bardziej, kiedy nie wiesz, jak możesz mu pomóc, bo ciągle odbijasz się od drzwi, gdy tej pomocy szukasz… Nasz synek Jasiu ma zaledwie 4 latka, a w październiku 2022 roku zdiagnozowano go pod kątem autyzmu. Pomimo wielu trudności zrobimy wszystko, by zapewnić mu dobre i spokojne życie. 

Tak naprawdę od samego początku zauważaliśmy, że synek nie rozwija się prawidłowo. Bardzo późno zaczął chodzić, nie mówił, na każdym kroku potrzebował pomocy drugiej osoby. Oczywiście wiele razy konsultowaliśmy to z pediatrą, jednak za każdym razem słyszeliśmy, żeby dać mu jeszcze czas i nie martwić się na zapas…

Nie zamierzaliśmy jednak tego tak zostawić. Czuliśmy, że dzieje się coś niedobrego, a my nie możemy czekać tak bezczynnie. Kolejne wizyty i konsultacje z innym lekarzem potwierdziły nasze przypuszczenia. U Jasia stwierdzono całościowe zaburzenie rozwoju, czyli autyzm. 

Jan Kowalewicz

Pomimo że od wielu miesięcy podejrzewaliśmy, że coś mu dolega, diagnoza totalnie nas przybiła. Choć Jasiu ma 4 latka nie mówi, nie jest samodzielny, dlatego bardzo trudno nam znaleźć dla niego odpowiednie przedszkole. Cały czas szukamy pomocy i staramy się zapewnić Jasiowi wszystko, to czego najbardziej potrzebuje. Niestety czujemy, że każdy z kim konsultujemy objawy synka, mówi nam co innego i poleca co innego. Sami działamy tak naprawdę po omacku. Wiemy jednak, że Jasiu musi uczęszczać na regularną rehabilitację, zajęcia z logopedą i terapię sensoryczną. 

Niestety leczenie, wizyty i konsultacje lekarskie, zajęcia i rehabilitacje pochłaniają wiele pieniędzy, których coraz częściej nam brakuje. Wiemy, że przed nami jeszcze długa droga, dlatego już dzisiaj prosimy Was o pomoc! Każde wsparcie, przekazana złotówka i słowa wsparcia znaczą dla nas wiele!

Katarzyna i Marcin, rodzice Jasia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0249177
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki