Walczę o Janka z całych sił! Proszę, pomóż mi zapewnić mu lepszą przyszłość!

Janek Wróbel

Walczę o Janka z całych sił! Proszę, pomóż mi zapewnić mu lepszą przyszłość!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0362392
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Janek Wróbel, 12 lat
Malbork, pomorskie
Upośledzenie umysłowe, zaburzenia głosu, mowy i słuchu
Rozpoczęcie: 12 Października 2023
Zakończenie: 12 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Jestem babcią i opiekunem prawnym Janka. Jako emerytce trudno jest mi zapewnić wnukowi odpowiednią pomoc, której tak bardzo potrzebuje. Ile mam sił, tyle włożę w walkę o niego. Proszę o wsparcie!

Janek jest osobą z niepełnosprawnością intelektualną w zakresie umiarkowanym. Ma też poważne problemy z mową. Wypowiada tylko kilka słów, korzysta z Mówika. Jest to program do komunikacji alternatywnej. Uczy się w szkole specjalnej. 

Jan Wróbel

Chciałabym, żeby wnuk miał możliwość częstszego korzystania z turnusów rehabilitacyjnych i prywatnych wizyt u logopedy, aby usprawnić jego mowę. Janek potrzebuje również więcej wsparcia w rozwijaniu umiejętności w zakresie sprawności manualnej.

Wszystko to jest niezbędne, by dać mu szansę na poprawę rozwoju poznawczego, a także do nabycia nowych umiejętności. Wiem, że dzięki zajęciom jest duża szansa, żeby się przełamał i zaczął mówić. Byłabym taka szczęśliwa, gdyby mógł pójść do sklepu, porozmawiać z innymi ludźmi...

Dlatego bardzo proszę Was o pomoc w opłaceniu leczenia, rehabilitacji i edukacji wnuka. Samej jest mi niezwykle trudno to wszystko udźwignąć. Wierzę, że razem zawalczymy o lepszy rozwój Janka. Tak, aby mógł być jak najbardziej samodzielny!

Ewa

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0362392
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki