Janina znowu walczy o życie! Pomóż jej wygrać ❗️

Janina Midor

Janina znowu walczy o życie! Pomóż jej wygrać ❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0268375
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Nierefundowane leczenie onkologiczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Janina Midor, 71 lat
Grodków, opolskie
Nowotwór złośliwy nerki
Rozpoczęcie: 28 Marca 2023
Zakończenie: 31 Marca 2024

Opis zbiórki

Śmiertelna choroba już dwa razy zaatakowała naszą mamę i siostrę. Okazuje się, że nowotwór tak łatwo nie odpuszcza…

Już raz Janina pokonała raka, w dodatku złośliwego. 13 lat temu zachorowała na złośliwego raka piersi. Po operacji usunięcia piersi i przejściu radioterapii oraz chemioterapii udało się jej wygrać walkę o życie!

Tak bardzo się cieszyliśmy! Tak bardzo mieliśmy nadzieję, że to koniec i ten potwór już nigdy się nie pojawi … 

Choroba powróciła, a teraz ze zdwojoną siłą! Tym razem jest to nowotwór złośliwy nerki. Jeszcze nie tak dawno, bo w styczniu 2023 roku Janina przeszła operację usunięcia części nerki. Znowu rak, znowu złośliwy i znowu usunięcie części ciała! 

Potem otrzymaliśmy wyniki badań histopatologicznych. Stwierdzono, że jest to rak brodawkowaty nerki o wyższym stopniu złośliwości histologicznej. Wykryto także ogniska nacieku raka w tkance tłuszczowej okołonerkowej… Nasz świat się zatrzymał…

Nasza mama i siostra przebywa obecnie w specjalistycznym ośrodku, gdzie rozpoczęła kilkumiesięczne leczenie. Miesięczny koszt to kilkanaście tysięcy! Musieliśmy zdecydować sie na założenie zbiórki i zwrócenie się do Was z prośbą o pomoc, ponieważ ta kwota przekracza nasze możliwości.

Przez te wszystkie lata Janina była bardzo aktywna. Przez 32 lata była nauczycielką. W tym czasie awansowała i przez 23 lata była wicedyrektorem szkoły podstawowej. Zrobiła wiele dobrego. 

Zawsze też była aktywna w swojej społeczności wiejskiej. Po przejściu na emeryturę przez kilka kadencji zasiadała w radzie sołeckiej, do dzisiaj należy do rady parafialnej. Tym bardziej ściska nas w sercu, że teraz nasze możliwości, aby jej pomóc, są ograniczone!

Janina pokazała, że jest w stanie pokonać to paskudztwo. Jednak teraz potrzebuje wsparcia. Pomóżcie jej wygrać kolejną walkę o życie! 

Rodzina

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0268375
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki