Mama nie może przegrać tej walki... Błagam o pomoc❗️

Janina Wesołowska

Mama nie może przegrać tej walki... Błagam o pomoc❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0320069
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Janina Wesołowska, 84 lata
Szczecin, zachodniopomorskie
Zawał mózgu wywołany przez nieokreśloną niedrożność lub zwężenie tętnic mózgowych, migotanie i trzepotanie przedsionków, miażdżyca, nadciśnienie
Rozpoczęcie: 10 Sierpnia 2023
Zakończenie: 11 Lutego 2024

Opis zbiórki

To stało się tak nagle… W jednej chwili mama po prostu spędzała spokojnie wieczór, a potem przechyliła się w dół. Natychmiast wezwaliśmy karetkę i w szpitalu dowiedzieliśmy się, że u mamy doszło do udaru mózgu.

W szpitalu spędziła 10 dni, po których rozpoczęliśmy rehabilitację domową, która niestety, nie jest całkowicie refundowana. A mama jest osobą leżącą i potrzebuje opieki 24 godziny na dobę, Niska emerytura i moja praca dorywcza to zdecydowanie za mało…

Tak ciężko mi patrzeć na mamę w ciągle niepewnym stanie.  Jest świadoma, ale bardzo słaba i wciąż nie rozumie pewnych rzeczy, które się wokół niej dzieją.

Wiem, że to wina udaru i zrobiłabym wszystko, by jej pomóc. Bo bez rehabilitacji będzie gorzej. Już teraz pojawiają się tak wielkie bóle mięśniowe, że nie śpimy po nocach.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Moja mama to cudowna, ciepła kobieta. Nagły udar odebrał jej spokojną starość i teraz walczy o swój każdy dzień. Bardzo proszę o nawet najmniejszy gest, wpłatę, udostępnienie czy dobre słowo, które pomoże nam dalej działać. Chcę walczyć o mamę, ale bez Ciebie nie dam rady.

Bożena, córka

Janina Wesołowska

Kwota zbiórki jest szacunkowa.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0320069
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki