Guz wątroby odbiera Jarkowi życie - pomóż, nie ma czasu do stracenia!

Jarosław Kołodziejczak

Guz wątroby odbiera Jarkowi życie - pomóż, nie ma czasu do stracenia!

Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jarosław Kołodziejczak, 32 lata
Kawęczyn, wielkopolskie
Guz wnęki wątroby
Rozpoczęcie: 14 Stycznia 2022
Zakończenie: 12 Stycznia 2023

Opis zbiórki

U Jarka wykryto złośliwy nowotwór wątroby! W Polsce nikt nie chce podjąć się operacji usunięcia guza! Nadzieją na ratunek jest nierefundowane leczenie w Niemczech. Prosimy, poznaj historię Jarka i pomóż mu walczyć o życie!

Mój brat ma dopiero 31 lat. Powinien jak każdy młody człowiek układać sobie życie, snuć plany i marzenia. W końcu tyle jeszcze przed nim! Niestety, los przygotował dla niego inny plan… 

Wszystko zaczęło się od zapalenia wątroby. Lekarze zdiagnozowali zapalenie typu B i C. Już ta wiadomość wypełniła nas strachem. Mimo poważnego stanu i poznanej diagnozy nie zlecono prawidłowego leczenia. Stan brata się pogarszał…

Skutki niepoprawnej terapii okazały się tragiczne! Wątroba Jarka została zaatakowana przez nowotwór. Rak znajduje się przy żyle wtórnej i drogach żółciowych. Brat przeszedł już operację, ma wstawione dwie protezy do przewodów żółciowych. I na tym kończą się możliwości leczenia w Polsce… Niestety nikt w naszym kraju nie podejmie się operacji!

Mimo dramatycznych rokowań nie poddajemy się. Pojawiła się nadzieja! Szansa czeka na brata w Niemczech w klinice w Magdeburgu. Tam istnieje możliwość przeprowadzenia operacji usunięcia guza w całości. Koszty z tym związane będą jednak ogromne. Aktualnie czekamy na dokładny kosztorys, ale już teraz bardzo proszę o pomoc dla Jarka! Nie poddamy się! Razem wygramy tę walkę!

Ewelina, siostra

Obserwuj ważne zbiórki