Aby Jarek mógł jak najszybciej wrócić do domu...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 495 osób
43 476 zł (39,75%)
Brakuje jeszcze 65 886 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
4-miesięczny turnus rehabilitacyjny

Jarosław Stachowiak, 44 lata

Sierosław, wielkopolskie

Porażenie czterokończynowe, stan po ewakuacji krwiaka kanału kręgowego, przewlekła niewydolność oddechowa

Jeszcze na początku grudnia zeszłego roku wymienialiśmy się z bratem pomysłami na prezenty gwiazdkowe. Kilka dni później pojawiły się jednak pierwsze niepokojące oznaki, sugerujące, że ze zdrowiem Jarka jest coś nie tak. Brat zaczął odczuwać ból szyi, karku i pleców. Powiedział nam wtedy, że wystarczy mu kilka dni odpoczynku, bo chce jak najszybciej wrócić do pracy. 

8 grudnia, przed badaniem diagnostycznym, serce Jarka zatrzymało się. Lekarze natychmiast podjęli interwencję, ratując bratu życie. Kolejne badania wykazały krwiaka kanału kręgowego. Przeprowadzono udaną, kilkugodzinną operację, jednak krwiak zdążył już uszkodzić rdzeń kręgowy, powodując paraliż czterokończynowy i uniemożliwiając samodzielny oddech. 

Jarek przetrwał najtrudniejszy moment. Teraz potrzebuje intensywnej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu środków na 4-miesięczny turnus rehabilitacyjny, który pozwoli bratu podjąć walkę o sprawność, aby jak najszybciej mógł wrócić do domu. 

Rodzina Jarka

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 495 osób
43 476 zł (39,75%)
Brakuje jeszcze 65 886 zł
Wesprzyj Wesprzyj