Jaś mierzy się z tak wieloma problemami i potrzebuje Waszej pomocy!

Jan Jagodzinski

Jaś mierzy się z tak wieloma problemami i potrzebuje Waszej pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0170035
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, specjalistyczne terapie, zakup sprzętu i akcesoriów

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jan Jagodzinski, 4 latka
Czersk, pomorskie
Wcześniactwo, głuchota nerwowo-czuciowa obustronna, stan po implantacji CI ucha prawego, mózgowe porażenie dziecięce - dipareza spastyczna, opóźnienie rozwoju mowy, nadruchliwość
Rozpoczęcie: 16 Sierpnia 2023
Zakończenie: 17 Lutego 2024

Opis zbiórki

Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Dzięki Waszej pomocy mogłam zapewnić Jasiowi potrzebną rehabilitację! Jestem niezwykle wdzięczna i jeszcze raz proszę o wpłaty! Koszty są naprawdę ogromne…

Nasza historia:

Pierwsze 3 miesiące życia mojego synka to tygodnie wypełnione strachem, niepewnością i wielką nadzieją. Jaś przyszedł na świat jako skrajny wcześniak. Zamiast w moich objęciach, pierwsze miesiące spędził w inkubatorze na intensywnej terapii…

Jan Jagodzinski

Niewydolność oddechowa, dysplazja oskrzelowo-płucna, wylew, retinopatia to zaledwie ułamek wszystkich jego dolegliwości. Dziś synek ma już cztery latka. Jest dzieckiem niepełnosprawnym. Musiałam zrezygnować z pracy, by móc odpowiednio się nim zaopiekować.

Jaś wymaga regularnej rehabilitacji. Cierpi na głuchotę nerwowo-czuciową, ma wszczepione implanty ślimakowe. Ostatnio potwierdziła się też diagnoza mózgowego porażenia dziecięcego. 

Jan Jagodzinski

Synek miał też ogromne kłopoty z chodzeniem ze względu na wzmożone napięcie mięśniowe oraz skrócone ścięgno Achillesa. Na szczęście dzięki stałej rehabilitacji bardzo dobrze się rozwija i świetnie rokuje. Chodzi już samodzielnie, rozumie mowę, wypowiada pierwsze słowa. Zaczął chodzić do przedszkola terapeutyczno-integracyjnego.

Koszty walki o rozwój i zdrowie syna nadal są ogromne. Terapia integracji sensorycznej, fizjoterapia, zakup ortez oraz dojazdy to naprawdę wielkie wydatki. A dochodzą do tego jeszcze akcesoria do procesora mowy.

Staram się, jak mogę, żeby zapewnić synowi pomoc. Część wizyt udaje się realizować na NFZ, ale większość kosztów muszę ponosić sama. Bardzo proszę o wsparcie!

Hanna, mama

Jan Jagodzinski

➡️ Facebook - Licytacje

Szacunkowa kwota zbiórki

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0170035
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki