Fundacja "Jasne Niebo"

Fundacja "Jasne Niebo"

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Lublin, lubelskie

Fundacja Jasne Niebo jest organizacją non-profit, niezależną i apolityczną. Utworzona w 2022 roku. Jesteśmy dużą rodziną, która zawsze przyjdzie z pomocą potrzebującym i nikogo nie pominie! Działa w Polsce i działa w trzech głównych i bardzo ważnych dla społeczeństwa obszarach:

KULTURA (dziedzictwo historyczne kraju);

ZDROWIE (wyposażenie medyczne szpitali, opieka nad chorymi dziećmi i osobami starszymi);

EDUKACJA (promocja osiągnięć naukowych, szkolenia dla sierot).

NASZĄ MISJĄ jest jedność społeczeństwa w trosce o wykształconą i zdrową przyszłość naszych dzieci! NASZA ZASADA to efektywne, przejrzyste i efektywne działanie na rzecz społeczeństwa! NASZYM CELEM jest osiągnięcie wysokiego poziomu w kulturze, edukacji i medycynie!
Jesteśmy wolontariuszami, którzy od 2020 roku pomagają w całej Polsce całkowicie bezpłatnie i z głębi serca! Większość z nas to studenci różnych uczelni, są też kierowcy, lekarze, dziennikarze, psycholodzy, marketerzy, kilku analityków, kilku przedsiębiorców – wszyscy jesteśmy dużą i przyjazną rodziną, która zawsze jest gotowa pomóc potrzebującym. Od 2020 roku nasi wolontariusze, za pośrednictwem różnych organizacji charytatywnych, pomagają dzieciom z chorobami nowotworowymi, porażeniem mózgowym, cukrzycą, HIV/AIDS, autyzmem i stwardnieniem rozsianym – w zbieraniu funduszy na ich leczenie, a także wspierają ich rodziców. Nigdy nie zapomnieliśmy o sierotach, które mieszkają w domach dziecka i nie mają rodziców, przychodziły do nich, rozmawiały i przynosiły wszystko, czego potrzebowały (ubrania, buty, książki, artykuły papiernicze itp.). Dzięki naszym wolontariuszom - lekarzom, wiele starszych osób poczuło się wychowanych i zadbanych. W związku z bardzo trudną sytuacją i początkiem wojny na Ukrainie połączyłyśmy się i założyłyśmy organizację charytatywną Fundacja „Jasne Niebo”, która jest i zawsze będzie otwarta dla wszystkich potrzebujących pomocy i tych, którzy mogą pomóc. Jesteśmy ludźmi, którym zależy na tym, co dzieje się w naszym kraju, jesteśmy tymi, którzy zjednoczyliśmy się dla jasnej, wykształconej i duchowej przyszłości naszych dzieci.

Wpłaty

Ładuję...