Dziecko wyrwane śmierci potrzebuje naszej pomocy!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 669 osób
22 546 zł (100,92%)
Zbiórka na cel
Roczna rehabilitacja i tlenoterapia hiperbaryczna, terapia osteopatyczna

Jędrzej Korczak , 22 miesiące

Namysłów , opolskie

Stan po pneumokokowym zapaleniu opon mózgowo-rdzeniowych i mózgu, wodogłowie

Rozpoczęcie: 25 Października 2019
Zakończenie: 25 Marca 2020

Chcieliśmy z całego serca podziękować wszystkim darczyńcom, dzięki którym możemy cieszyć się ogromnymi postępami, jakie poczynił nasz dzielny Jędruś. 
Już w trakcie trwania zbiórki byliśmy na kolejnej sesji w komorze hiperbarycznej. Okazało się, że Jędrek znosi zmiany ciśnienia 100 razy lepiej niż ja. Druga seria zabiegów przyniosła jeszcze lepsze efekty niż pierwsza. 

Dzięki zbiórce rehabilitacja przeniosła się do domu, a to bardzo dużo ułatwia, bo nie musimy jeździć na gimnastykę prawie 50km.

Jędrzej Korczak

Pod koniec kwietnia Jędrek miał robiony rezonans magnetyczny, w którym wyszło, że niektóre zmiany w mózgu syna się zmniejszyły. Pan doktor powiedział, że wynik jest naprawdę zadowalający, biorąc pod uwagę fakt, jakich zniszczeń dokonała choroba. 


I na koniec wisienka na torcie!!!
Każda mama cieszy się, kiedy dziecko zacznie raczkować, siadać.. Zazwyczaj dzieje się przed pierwszymi urodzinami. Ja musiałam czekać dłużej. Były momenty zwątpienia, ale doczekałam się!! Mój synek siedzi i bardzo mu się to podoba. Takie rzeczy napawają optymizmem i dają siłę do dalszej pracy! 

Jędrzej Korczak

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 669 osób
22 546 zł (100,92%)