#KręcimyDlaCiebie

Szanowni Państwo,

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do współtworzenia wraz z firmą DHL, Fundacją DHL Dostrzegamy Innych Ludzi oraz Fundacją Jedni Drugim wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu wsparcie finansowe leczenia onkologicznego naszych podopiecznych Natalii i Daniela.

Natalia – tuż przed swoim ślubem dowiedziała się o nowotworze. Musiała zweryfikować życiowe plany i skupić się na walce z chorobą. Liczymy, że środki zebrane podczas tej Akcji pozwolą na wsparcie leczenia poprzez niezbędną suplementację wzmacniającą organizm w trakcie chemioterapii.

Daniel – po operacji guza mózgu boryka się z licznymi powikłaniami. Szansą na osiągnięcie sprawności jest kosztowna, prywatna rehabilitacja. To właśnie na nią zostaną przeznaczone środki uzbierane podczas wyzwania.

W dniach 18 – 20 września 2019 r. Pracownicy DHL podejmą heroiczny wysiłek, aby wesprzeć Natalięi Daniela. Wezmą udział w niezwykłej wyprawie na rowerach trwającej nieprzerwanie przez 50 godzin.  Podczas tej podróży zbierane będą środki na  ich leczenie i rehabilitację.

Dlaczego 50 godzin? Ponieważ w tym roku DHL świętuje swoje 50-cio lecie.

Mamy nadzieję, że przyłączą się Państwo do naszej Akcji.

Aneta Cegielka

Wsparli

100 zł

Mati

10 zł

Anonimowy Pomagacz

powodzenia
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Życzę zdrowia
100 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Daria

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
21%
2 174,10 zł Wsparło 50 osób CEL: 10 000 ZŁ