Jerzy wrócił z tamtego świata! Teraz walczy o zdrowie, bo ma dla kogo żyć!

Jerzy Niemczyk
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Trzy turnusy rehabilitacyjne

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Jerzy Niemczyk, 67 lat
Suchedniów, świętokrzyskie
Stan po urazie czaszkowo- mózgowym
Rozpoczęcie: 19 Listopada 2019
Zakończenie: 19 Lipca 2020

Opis zbiórki

Jeszcze kilka miesięcy temu człowiek, którego widzicie na zdjęciu żył pełnią życia.Najlepszy dziadek, wspaniały tata, cudowny człowiek, który nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Jeden dzień,  jedna chwila- wypadek zabrał zdrowie, tak jakby ktos w jednej sekundzie zgasił wszytskie światła w jego życiu...

Jerzy Niemczyk

Tata to nasz prawdziwy przyjaciel. Taki na dobre i na złe. Zawsze cierpliwy, wyrozumiały i uśmiechniety. Pełny życia i korzystający z niego w 100%. Kochający rowery, piesze wycieczki i las. Człowiek żyjący blisko z naturą i dbający o każdą chwilę. Wdowiec, który po wielkiej stracie na nowo zaczął żyć.

Ten właśnie człowiek z dnia na dzień stracił coś bardzo dla niego ważnego- sprawność i świadomość.

W kwietniu nasz tata uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Spadając ze stromych schodów, doznał rozległego urazu głowy. Dziś nie chodzi, mówi w „ swoim” języku, zaczyna samodzielnie jeść...

Tylko profesjonalna rehabilitacja daje mu nadzieję na lepszy koniec tej historii, a pobyt w specjalistycznym ośrodku rehabilitacjyjnym to ogromny koszt. Dlatego prosimy o pomoc.

Udało mu się przejść najtrudniejszy etap powrotu z tamtego świata, jest silny i ma ogromną motywację . Pomóżmy mu więc robić postępy, które widoczne są każdego dnia.

Jerzy Niemczyk

Wierzymy mocno, że dzięki intensywnej rehabilitacji tata wróci i z powrotem będzie dla nas oparciem. Marzymy o tym, aby dalej dzielił sie z nami swoją życiową mądrością i spokojem. Nasze dzieci czekają, aby dziadek znów oddał się intesywnym zabawom. 

Tylko on w rodzinie nigdy nie martwił się jutrem...

Dziękujemy  Córki- Asia Drzewiecka i Anita Kalita

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki