Udar zatrzymał życie w miejscu... Pomóżmy Jerzemu wrócić do zdrowia!

Jerzy Pastuszak

Udar zatrzymał życie w miejscu... Pomóżmy Jerzemu wrócić do zdrowia!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0174821
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Jerzy Pastuszak, 61 lat
Łęczna, lubelskie
Stan po udarze
Rozpoczęcie: 25 Stycznia 2022
Zakończenie: 2 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Minął już ponad rok, a nam nadal tak trudno pogodzić się z tym, co się stało. Nasz tata, do tej pory w pełni sprawny pracownik kopalni, przeszedł ciężki udar. W jednej chwili nasze życie wywróciło się do góry nogami.

Wiedzieliśmy, że to, co było, najprawdopodobniej już nigdy nie wróci... Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że plany taty, w obliczu tej trudnej sytuacji, nigdy się nie zrealizują. Dziś pozostało nam tylko marzyć, by tata mógł wrócić do zdrowia i jak największej sprawności. 

Nasz ukochany tata cały czas potrzebuje opieki drugiej osoby do codziennego funkcjonowania. Nadal wymaga codziennej rehabilitacji. Oprócz udaru zmaga się także z niewydolnością serca oraz jest po przeszczepie flory bakteryjnej. Dodatkowe trudności i problemy zdrowotne wydłużają krętą i niełatwą drogę do zdrowia.

Koszty leków i rehabilitacji rosną, a nam powoli zaczyna brakować odpowiednich środków. Mieliśmy wiele wątpliwości, czy prosić Was o pomoc, ale dziś wiemy, że tylko w taki sposób możemy zapewnić tacie, dalsze, tak bardzo potrzebne leczenie. Każda złotówka będzie dla nas ogromnym wsparciem!

Rodzina Jerzego

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0174821
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki