Walka ze złośliwym nowotworem krwi!

Joanna Jarosz

Walka ze złośliwym nowotworem krwi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0099051
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Walka ze złośliwym nowotworem - chłoniak

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Joanna Jarosz, 41 lat
Chrzanów, małopolskie
Chłoniak grudkowy, wrzodziejące zapalenie jelita, nadciśnienie tętnicze, skolioza idiopatyczna piersiowo-lędźwiowa, choroba krążka międzykręgowego szyjnego z uszkodzeniem korzeni nerwowych, chondromalacja rzepki kolana lewego, częstoskurcz przedsionkowy
Rozpoczęcie: 25 Listopada 2020
Zakończenie: 16 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Leki, ból, łzy i rozpacz. Tak można opisać każdy mój dzień. Każdego dnia marzę też, że kiedyś przyjdzie moment, kiedy ból ustąpi, kiedy odzyskam swoje życie.

Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa, dwóch kolan, mam problem z sercem, wadę słuchu. Spokoju nie daje mi też wrzodziejące zapalenie jelita grubego.

Tak w skrócie wygląda moja codzienność. Ciężko jest żyć z bólem, a przez chorobę jelita grubego nie mogę brać leków przeciwbólowych, bo to, co w jednym przypadku pomaga, w innym szkodzi.

W tym roku w sierpniu podjęłam prywatną rehabilitację, która pozwoliła zniwelować przykurcze i zmniejszyć dolegliwości bólowe, ale by móc kontynuować rehabilitację są potrzebne pieniądze... Niewielka renta ledwo wystarcza na utrzymanie, o rehabilitacji mogę już zapomnieć.

Proszę, pomóż mi!

Joanna Jarosz

Kwota zbiórki jest szacunkowa

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0099051
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki