Chcę poznać prawdę, co dolega Jonaszkowi. Pomóż!

Zbiórka zakończona
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 188 osób
8 540 zł (136,05%)
Zbiórka na cel
Nierefundowane badanie genetyczne WES

Jonasz Kołtuniak, 2 latka

Widna Góra, podkarpackie

Wada wrodzona nerki, niedomykalność zastawki trójdzielnej,

Zakończenie: 9 Listopada 2019

12 Listopada 2019, 15:18
Dziękujemy za pomoc!

Gdyby nie wsparcie i dobre serca darczyńców, nie udałoby się uzbierać potrzebnej kwoty na badania genetyczne Jonasza.

To dopiero początek naszej drogi, mam nadzieję, że diagnoza pomoże nam ułożyć lepszy plan działania na przyszłość. Za zebrane pieniądze będziemy też mogli sfinansować zajęcia z rehabilitacji i terapię zaburzeń integracji sensorycznej czy wizyty u lekarzy specjalistów.

Jeszcze raz, w imieniu swoim i całej rodziny, dziękuję. To bardzo ważne, że są osoby chcące pomagać.

Mama Jonasza

Jonaszek - moje maleństwo, które kocham nad życie. Urodził się całkowicie zdrowy, dlatego bardzo się zdziwiłam, kiedy na następny dzień przyszedł lekarz i poinformował mnie, że synek ma wadę wrodzoną lewej nerki. Wcześniej nikt tego nie zauważył. Mając niecały miesiąc musieliśmy wrócić do szpitala, bo Jonasz dostał zakażenia układu moczowego. Opanowaliśmy to, ale 3 miesiące później lekarz skierował nas na zajęcia z fizjoterapeutą ze względu na problemy z napięciem mięśniowym i symetrią ciała. Do tego doszły problemy kardiologiczne - niedomykalność zastawki trójdzielnej.

Miałam wrażenie, że z kolejną wizytą lekarską znowu stwierdzą u synka kolejną chorobę. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Nikt jednak nie potrafi mi udzielić odpowiedzi, czy te wszystkie choroby są ze sobą powiązane. Przecież musi być jakaś przyczyna. Nie wierzę, że tak po prostu mój syn jest co chwila chory na coś innego. 

Obecnie trwa diagnostyka neurologiczna. Przeprowadzone badanie EEG wykazało zmiany. Czekamy teraz na termin rezonansu. Pomimo naszych starań i intesywnej rehabilitacji, dalej nie wiadomo, skąd te wszystkie choroby i dolegliwości się biorą. Ja nie mogę tracić więcej czasu i chcę wiedzieć, na co choruje Jonaszek. Dlatego chcę mu wykonać badanie genetyczne WES. To pozwoli na zbadanie DNA Jonaszka i może przynieść odpowiedź, co jest mojemu synkowi. Aby tak się stało potrzebuję pomocy. Samej nie stać mnie na opłacenie tego badania. Proszę, nie chcę dłużej tkwić w niewiedzy, jeśli na wyciągnięcie ręki mam szansę pomóc mojemu dziecku!

Honorata, mama Jonasza

Ładuję...

2 000 zł

REHMEDICA

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 188 osób
8 540 zł (136,05%)