Chcę poznać prawdę, co dolega Jonaszkowi. Pomóż!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 58 osób
3 635 zł (57,9%)
Brakuje jeszcze 2 642 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Nierefundowane badanie genetyczne WES

Jonasz Kołtuniak, 20 miesięcy

Widna Góra, podkarpackie

Wada wrodzona nerki, niedomykalność zastawki trójdzielnej,

Jonaszek - moje maleństwo, które kocham nad życie. Urodził się całkowicie zdrowy, dlatego bardzo się zdziwiłam, kiedy na następny dzień przyszedł lekarz i poinformował mnie, że synek ma wadę wrodzoną lewej nerki. Wcześniej nikt tego nie zauważył. Mając niecały miesiąc musieliśmy wrócić do szpitala, bo Jonasz dostał zakażenia układu moczowego. Opanowaliśmy to, ale 3 miesiące później lekarz skierował nas na zajęcia z fizjoterapeutą ze względu na problemy z napięciem mięśniowym i symetrią ciała. Do tego doszły problemy kardiologiczne - niedomykalność zastawki trójdzielnej.

Miałam wrażenie, że z kolejną wizytą lekarską znowu stwierdzą u synka kolejną chorobę. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Nikt jednak nie potrafi mi udzielić odpowiedzi, czy te wszystkie choroby są ze sobą powiązane. Przecież musi być jakaś przyczyna. Nie wierzę, że tak po prostu mój syn jest co chwila chory na coś innego. 

Obecnie trwa diagnostyka neurologiczna. Przeprowadzone badanie EEG wykazało zmiany. Czekamy teraz na termin rezonansu. Pomimo naszych starań i intesywnej rehabilitacji, dalej nie wiadomo, skąd te wszystkie choroby i dolegliwości się biorą. Ja nie mogę tracić więcej czasu i chcę wiedzieć, na co choruje Jonaszek. Dlatego chcę mu wykonać badanie genetyczne WES. To pozwoli na zbadanie DNA Jonaszka i może przynieść odpowiedź, co jest mojemu synkowi. Aby tak się stało potrzebuję pomocy. Samej nie stać mnie na opłacenie tego badania. Proszę, nie chcę dłużej tkwić w niewiedzy, jeśli na wyciągnięcie ręki mam szansę pomóc mojemu dziecku!

Honorata, mama Jonasza

Ładuję...

2 000 zł

REHMEDICA

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 58 osób
3 635 zł (57,9%)
Brakuje jeszcze 2 642 zł
Wesprzyj Wesprzyj