O dobre jutro Józka walczymy już dziś. Prosimy, pomóż...

Józef Kulczyński

O dobre jutro Józka walczymy już dziś. Prosimy, pomóż...

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0240739
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Józef Kulczyński, 4 latka
Poznań, wielkopolskie
Zespół Downa
Rozpoczęcie: 21 Grudnia 2022
Zakończenie: 26 Marca 2024

Opis zbiórki

Nasze najmłodsze piąte dziecko – Józef urodził się z wadą genetyczną zespół Downa. Z tego powodu Józiu jest pod opieką wielu lekarzy specjalistów: neurologa, hematologa, endokrynologa, chirurga, okulisty, dietetyka i terapeuty widzenia.

Józio potrzebuje stałej rehabilitacji na wielu płaszczyznach. Wizyty lekarskie, lekarstwa i prywatne zajęcia rehabilitacyjne są bardzo kosztowne. Zajęcia terapeutyczne Józia muszą odbywać się regularnie i jak najczęściej, aby przynosiły efekty.

Cieszymy się z najmniejszych osiągnięć Józia, bo te małe kroczki kiedyś przełożą się na jego samodzielność. Józio jeszcze nie mówi, a my zdajemy sobie sprawę, że choć już robimy dużo, to musimy zrobić jeszcze więcej, by mowa naszego synka ruszyła. Robimy co w naszej mocy, by zapewnić Józiowi jak najlepsze wsparcie terapeutyczne. Mamy świadomość, że dzisiaj musimy jak najlepiej stymulować rozwój Józia, by w przyszłości był jak najbardziej samodzielny. Terapie neurologopedyczne, logopedyczne i turnusy rehabilitacyjne wymagają dużych nakładów finansowych.

Dotychczas radziliśmy sobie, ale widząc, jak potrzeby Józefa się zwiększają, podjęliśmy decyzję, by zwrócić się o pomoc do ludzi dobrych serc. Bardzo będziemy wdzięczni za każde, nawet najmniejsze wsparcie.

Ewa i Sławek, rodzice Józia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0240739
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki