Leczenie onkologiczne po przeszczepie! Wesprzyj Józefa!

Józef Sikora

Leczenie onkologiczne po przeszczepie! Wesprzyj Józefa!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0190587
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, środki pielęgnacyjne, dojazdy do specjalistów

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Józef Sikora, 55 lat
Warszawa, mazowieckie
Stan po przeszczepie nerki
Rozpoczęcie: 18 Marca 2022
Zakończenie: 5 Lutego 2024

Opis zbiórki

W 2019 roku przeszczepiono mi nerkę. Zachorowałem na cukrzycę. Choć mój stan zdrowia dawał się we znaki, jakoś sobie radziłem. We wrześniu 2021 zdiagnozowano u mnie raka prostaty z przerzutami do żeber...

Diagnoza była prawdziwym ciosem. Mam dopiero 54 lata, ale choroby osłabiły moje ciało i organizm w niewyobrażalnym stopniu. Najbardziej przejąłem się tym, że jeśli mnie zabraknie, kto zaopiekuję się mamą? 

Przeszczep wyklucza mnie z typowego leczenia onkologicznego. Guzy na żebrach są naświetlane, zaś w maju czeka mnie operacja prostaty. Jedyną szansą na terapie farmakologiczne, która powstrzyma rozprzestrzenianie się raka jest nierefundowane leczenie. To jednak jest poza moim zasięgiem. Kwoty leków opiewają na kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Do tego niezbędne suplementy i witaminy. Choroba wykluczyła mnie z rynku pracy, a renta nie starcza nawet na podstawowe potrzeby życiowe.

Paradoksalnie przeszczep uratował mi życie, a teraz stanowi największą barierę w walce o nie. Nie mam szans na inną terapię. A muszę żyć i walczyć, by dbać o chorą mamę.

Józef

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0190587
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki