Dzięki Tobie Juleczka ma szansę na lepszą przyszłość! Pomożesz?

Julcia Baranowska

Dzięki Tobie Juleczka ma szansę na lepszą przyszłość! Pomożesz?

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0348359
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Roczne leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Julcia Baranowska, 17 miesięcy
Glasgow
Złożone zaburzenie neurorozwojowe spowodowane duplikacją 7q, makrocefalia, rozszczep podniebienia, wada serca, globalne zaburzenia rozwoju, padaczka z napadami mioklonicznymi
Rozpoczęcie: 25 Września 2023
Zakończenie: 25 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Julcia zbyt szybko chciała ujrzeć nas, rodziców i swojego starszego brata. Urodziła się jako wcześniak. Okazało się, że los potraktował ją okrutnie… Nasza dziewczynka choruje na rzadką przypadłość – trisomię chromosomu 7. Prosimy o pomoc!

Córeczka skończyła w czerwcu roczek. Cierpi na niedrożność dróg oddechowych. Przez całą dobę wspomagana jest tlenem. Musi spać w masce CPAP. Pokarm przyjmuje poprzez sondę żołądkową. Julcia posiada także dysfunkcję rozwojową w sferze motorycznej. O wiele trudniej przychodzą jej czynności ruchowe – przewracanie się na brzuszek, podpieranie się, a nawet siadanie...

Nasza kochana dziewczynka jest pod opieką wielu specjalistów: pulmonologa, laryngologa, neurologa, neurochirurga, a także kardiologa – ze względu na dziurkę w sercu. Wspomaga ją także logopeda i audiolog. 

Julia Baranowska

Zeszły rok był dla Julii bardzo ciężki. Spędziła pół roku w szpitalu z powodu infekcji wirusowych, mając przy tym problemy z oddychaniem. Przez to nie mogła rozwijać się tak, jak jej rówieśnicy.

Niestety nie ma jednego sposobu profilaktyki, pomagającego na przypadłość Julci. Robimy wszystko, co możemy, żeby dostosować leczenie do potrzeb naszej córeczki. Przed nią długa droga.

Nasza dziewczynka potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji, szczegółowo dostosowanej do jej wieku i stanu zdrowia. Dzięki temu ma szansę na walkę ze wszystkim swoimi problemami. To niestety kosztuje krocie i przekracza nasze możliwości finansowe. 

Julka to wojowniczka! Mała fajterka, której musimy pomóc! Dlatego zwracamy się do Was o pomoc! Prosimy, otwórzcie swoje serca, a wiemy, że dobro do Was wróci.

Rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0348359
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki