Proszę, pomóż Julci usłyszeć świat!

Julia Jaroma

Proszę, pomóż Julci usłyszeć świat!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175364
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja uszka w USA

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Julia Jaroma, 7 lat
Białystok, podlaskie
Wrodzone wady rozwojowe przegród serca, agenezja nerki prawej, wrodzony brak małżowin usznych
Rozpoczęcie: 21 Stycznia 2022
Zakończenie: 31 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Każdy rodzic chciałby dać swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze… Tym, czego ja chcę dla mojej córeczki jest tylko normalne życie. To, by słyszała, mówiła i była po prostu zdrowa. Proszę – pomóż mi sprawić, by tak się stało. Bez Ciebie to nie będzie możliwe... 

Moja córeczka urodziła się 31 października 2016 roku i ten moment, choć dla nas tak piękny, rozpoczął nierówną i brutalną walkę, która trwa do dziś. Nasze maleństwo przyszło na świat z niewykształconymi małżowinami urzynami oraz bez przewodów słuchowych.

Zaraz po porodzie lekarze zdiagnozowali u niej głuchotę, a dalsze badania wykazały – Zespół Goldenhara, agnezję nerki prawej, ubytek międzykomorowy serca, liczne wady kręgów i dysmorficzne zmiany w obrębie twarzy. Był to szok dla nas wszystkich...

Julia Jaroma

Dziś Julka ma 5 lat.  Przez występujące wady budowy ucha, nasza córka wciąż nie lokalizuje dźwięku, nie mówi, ma zaburzoną równowagę, koordynację wzrokowo – ruchową, nie potrafi wyrazić podstawowych myśli i potrzeb. Jej rozwój jest znacznie zaburzony.

Przez długą listę dolegliwości, dzieciństwo Julki niczym nie przypomina tego, które wiodą inne dzieci. Za chwilę między nią a rówieśnikami będzie coraz większa różnica rozwojowa, co tylko nasili jej kompleksy i obniży poczucie własnej wartości... 

Aby temu zapobiec, Julia już od pierwszych dni życia jest pod stałą opieką wielu poradni specjalistycznych, lekarzy, rehabilitantów. Niestety, już dziś wiemy, że to nie wystarczy. Lekarze poinformowali nas, że jedyną szansą na usprawnienie rozwoju naszego dziecka jest operacja rekonstrukcji obu małżowin usznych, przewodów słuchowych i wszczepienie tłuszczu w okolice twarzoczaszki. 

Julia Jaroma

Ze względu na szereg wad, które posiada Julia, taka operacja jest możliwa tylko w Stanach Zjednoczonych. Niestety, koszty zabiegu są ogromne i znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe... Dlatego błagamy Was o pomoc! Ta operacja to jedyny sposób, by Julia był zdrową dziewczynką – słyszała, mówiła i żyła jak każde inne dziecko. Warunek jest jeden – zebrać ogromną sumę pieniędzy! 

Mama Ewa

Julia Jaroma

➡️ Licytacje dla Julii 💚

➡️ Licytuj buty z autografem Marii Magdaleny Andrejczyk!

Julia Jaroma

➡️ TVP3: Pomoc dla Julki! 

Julia Jaroma

Decyzją rodziny Ś.P. Urszuli niewykorzystane środki zostały przekazane na leczenie małej Julii, sprawiając, że ta mała dziewczynka dostała kolejną szansę na zdrowie i sprawność!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175364
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki