W domu Julka przemieszcza się na kolanach... Potrzebny wózek!

Julia Wiszniewska

W domu Julka przemieszcza się na kolanach... Potrzebny wózek!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0366682
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup wózka inwalidzkiego

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja KAWAŁEK NIEBA
Julia Wiszniewska, 8 lat
Połaniec, świętokrzyskie
Choroby neurologiczne
Rozpoczęcie: 18 Października 2023
Zakończenie: 5 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Stanęłam pod ścianą. Choroba mojej córki jest nieuleczalna i wiem, że Julka już zawsze będzie mnie potrzebować. Tego nie da się zmienić, ale można zmienić coś innego – podarować jej większą samodzielność…

Julia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Nie chodzi i mimo że ma juz 8 lat, nadal jest pampersowana. Nasza codzienność jest trudna, tym bardziej że wychowuję córkę sama.  

Nie narzekam, wiem, że to nie pomoże. Nadszedł jednak czas, gdy muszę przed sobą przyznać, że potrzebuję wsparcia, aby pomóc własnemu dziecku. Julia musi otrzymać nowy wózek inwalidzki, ponieważ ten, z którego dotychczas korzystała, jest już za mały. Oznacza to, że aktualnie Julia nie może nawet wyjść z domu na spacer!

Julia Wiszniewska

Chcąc przejść z jednego pomieszczenia do drugiego w naszym domu, córeczka musi przemieszczać się na kolanach! Łamie mi się serce, gdy patrzę, jak Julka przesuwa się po podłodze i próbuje sobie jakoś radzić! Jestem po operacji stawu biodrowego, nie mogę już jej dźwigać…

Brakuje mi trochę ponad 4 tysiące złotych, aby móc zakupić wózek. Dla mnie jest to kwota nieosiągalna, ale wierzę, że wspólnymi siłami zdołamy ją uzbierać.

Juleczka bardzo chciałaby wyjść z domu, pojechać na spacer, zobaczyć co się dzieje za naszymi „czterema ścianami”. Każdego dnia zadaję sobie pytanie: „Jak długo mam jej mówić, że to niemożliwe?”. Proszę, pomóżcie mi spełnić zwykłe marzenia dziecka, które dla niej jest wszystkim. 

Renata, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0366682
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki