Julia – nasza córeczka, która potrzebuje Twojej pomocy!

Julia Truszkowska

Julia – nasza córeczka, która potrzebuje Twojej pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0184820
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Julia Truszkowska, 21 miesięcy
Warszawa, mazowieckie
Zespół Downa, ubytek przegrody międzykomorowej
Rozpoczęcie: 25 Lutego 2022
Zakończenie: 6 Lutego 2024

Opis zbiórki

Mieliśmy inne plany… Mieliśmy ich mnóstwo. Niecierpliwie czekaliśmy na moment, w którym nasza córeczka pojawi się na świecie, aby móc zacząć je realizować. Niestety los zadecydował inaczej.

Na pierwszy rzut oka Julia wygląda na zupełnie zdrową dziewczynkę. Natura obdarowała naszą małą córeczkę dodatkowym chromosomem i będzie całe życie zmagać się z wadą genetyczną. Niestety to nie jedyna przeciwność losu z którą musi się zmierzyć. U Julii wykryto również wadę serca oraz przetokę zwrotno-systemową wątroby.

Julia Truszkowska

Na początku był wielki szok, ale potem pogodziliśmy się z diagnozą, bo przecież nie na wszystko mamy wpływ. Każdego dnia, gdy patrzymy na uśmiechniętą i rozkoszną buzię Julci, czujemy nieskończoną miłość. Pomimo choroby nasza córeczka jest radosna i dzielnie zmaga się z przeciwnościami, które już piszą scenariusze. Wiemy, że Zespół Downa to choroba genetyczna, której nie da się wyleczyć, ale dzięki zapewnieniu córce odpowiedniej opieki możemy sprawić, że jej życie będzie łatwiejsze, szczęśliwe i długie. 

Przygotowanie naszej córeczki do dorosłego życia zaczyna się już dzisiaj! Będzie wymagało od nas intensywnej pracy na pełnych obrotach. Już teraz Julia potrzebuje regularnej i ciągłej rehabilitacji, a w przyszłości będzie musiała codziennie odbywać zajęcia na basenie oraz brać udział w turnusach rehabilitacyjnych. Dodatkowo nasza córeczka musi być pod stałą opieką wielu specjalistów, aby jej rozwój przebiegał jak najlepiej. Dlatego prosimy ludzi dobrego serca o wsparcie, aby pomóc Julii w tej długiej drodze o dobrą przyszłość!

Każdego dnia kochamy ją coraz bardziej i mocniej. To się nigdy nie zmieni. Jednak wychowywanie dziecka z zespołem Downa będzie wymagało innych form wsparcia i opieki. Będziemy musieli na nie odpowiedzieć, by córeczka mogła rosnąć zdrowa i rozwijać się na miarę swoich możliwości.

rodzice Julii

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0184820
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki