Aby Kacper był bezpieczny, potrzebuje wózka inwalidzkiego. POMÓŻMY!

Kacper Baran

Aby Kacper był bezpieczny, potrzebuje wózka inwalidzkiego. POMÓŻMY!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0324566
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup wózka inwalidzkiego - dopłata

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kacper Baran, 24 lata
Lublin, lubelskie
Kurczowe porażenie mózgowe, przykurcz stawów kolanowych, skolioza nerwowo-mięśniowa
Rozpoczęcie: 29 Sierpnia 2023
Zakończenie: 29 Lutego 2024

Opis zbiórki

Niemal 24 lata temu urodził się Kacper. Czekaliśmy na niego dziewięć miesięcy i jedyne czego pragnęliśmy, to aby był zdrowy. Niestety, nasze prośby nie zostały wysłuchane…

Nasz syn przyszedł na świat z porażeniem czterokończynowym spastycznym! Nie mogliśmy w to uwierzyć, jednak nasze kolejne łzy tylko potwierdzały tę straszną prawdę!

Jako rodzice nie mogliśmy się jednak poddać! Zdecydowaliśmy, że będziemy walczyć o Kacpra. Lata mijały, a my nauczyliśmy się żyć w zupełnie nowej rzeczywistości. 

Kacper nie chodzi i nie mówi. Potrafi wypowiedzieć tylko pojedyncze słowa… Na szczęście wszystko rozumie, co sprawia, że nasza komunikacja jest choć odrobinę łatwiejsza.

Kacper Baran

Jednak przez całą dobę potrzebuje stałej opieki przy wszystkich czynnościach życia codziennego. Kilka lat temu przeszedł zabieg korekcji kręgosłupa. Rehabilitacja stała się więc dla niego priorytetem, z którego w żadnym wypadku nie można zrezygnować. 

Zawsze staraliśmy się sobie jakoś radzić i zaspokajać wszystkie potrzeby własnego dziecka. Jednak teraz stanęliśmy pod ścianą! Jak najszybciej musimy uzbierać 20 tysięcy złotych – tyle brakuje, aby zakupić dla Kacpra wózek inwalidzki! 

Ten, z którego teraz korzysta, nie spełnia już wymogów bezpieczeństwa. Nie możemy przecież narażać syna na niebezpieczeństwo! Kacper potrzebuje wózka, który będzie dostosowany do jego indywidualnych potrzeb wraz z dodatkowym wyposażeniem, tj. pelotami w celu utrzymania prawidłowej pozycji siedzącej. 

Wózek nie jest dla Kacpra kwestią wygody, lecz niezbędnym sprzętem, który umożliwia mu poruszanie i zapewnia mu bezpieczeństwo. Prosimy o Twoją pomoc. Nikt nie odmieni rzeczywistości, ale wierzymy, że wspólnymi siłami możemy sprawić, że będzie dla naszego syna łatwiejsza. 

Rodzice Kacpra

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0324566
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki