Widzi świat JEDNYM OKIEM, W 30%❗️Pomóżmy Kacprowi normalniej żyć❗️

Kacper Kwintera

Widzi świat JEDNYM OKIEM, W 30%❗️Pomóżmy Kacprowi normalniej żyć❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0183947
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Terapia preparatem MSC

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kacper Kwintera, 20 lat
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Niedowidzenie, zez rozbieżny, oczopląs, niedorozwój nerwu wzrokowego
Rozpoczęcie: 2 Marca 2022
Zakończenie: 20 Listopada 2023

Opis zbiórki

Choć dopiero niedawno dostał dowód, to egzaminy dojrzałości zdawał całe życie. Właściwie odkąd pojawił się na świecie... Próbowaliśmy wielu sposobów, by uratować jego wzrok. Niestety, wiele z nich zakończyło się niepowodzeniem. Dzisiaj pojawia się szansa… Niestety, nieosiągalna! 

Kacper urodził się z niedorozwojem nerwów wzrokowych, co zaważyło na całym jego życiu. Wszystko, co robił, wszystko, co sobie wymarzył, wszystkie aktywności musiał dostosować do choroby. 

Gdy Kacper chciał spędzić czas i bawić się z innymi u nas pojawiało się mnóstwo pytań. Musieliśmy wiedzieć, że da radę bez dobrego wzroku, że nie stanie mu się krzywda i że będzie to w ogóle możliwe! Z wielu aktywności był po prostu wykluczony… 

Nigdy nie czuł się pewnie. Nie miał swobody i beztroski, zawsze przeszkodą była wada, która mimo wielu prób nigdy nie zniknęła… Właściwie traciliśmy nadzieję, że coś może nam jeszcze pomóc. 

Nasz syn ma teraz 19 lat. W wielu sytuacjach nadal potrzebuje naszej pomocy. Nie snuje planów śmiałych na przyszłość i martwi się o to, co przyniesie kolejny dzień. Czy Kacper poradzi sobie, kiedy nas zabraknie? Zrobimy wszystko, by tak było! 

Kacper Kwintera

Uczy się na co dzień w technikum i nie odbywa się to bez sukcesów. Świetnie radzi sobie w sprawach informatycznych i mamy nadzieję, że taki zdobędzie zawód. Świat technologii pozwala teraz na pracę nawet w przypadku osób niewidomych, ale Kacper przecież ma wzrok! Słaby i chory, ale za wszelką cenę chcemy go ratować tym bardziej, gdy pojawia się na to nadzieja! 

Po latach podejmowania przeróżnych terapii, po latach mniejszych i większych porażek oraz walki o samodzielność syna, znów pojawiła się przed nami szansa! Jest nią terapia preparatem MSC. 

Leczenie, które nie daje pewności, nie daje 100%, ale wśród wielu pacjentów przyniosło oczekiwane rezultaty. Niestety, jest całkowicie poza naszym zasięgiem finansowym... 

Prosimy, pomóż nam wywalczyć lepszą przyszłość dla Kacpra!
To nasza ostatnia nadzieja. Nie ma już leczenia, lekarstw, pomysłów, których moglibyśmy się łapać. 

Ta jest ostatnia!

Rodzice

Kacper Kwintera

Licytacje dla Kacpra

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0183947
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki