Ratujmy Kacperka od Ciebie 2-5-10 zł za bezcenne życie!

Robert Becker
organizator skarbonki

Życie jest bezcenne, pomóż niewinnym dzieciom. Tylko tyle ile możesz, tyle ile nie zmieni w Twoim życiu to nic zupełnie. Poleć innym, zachęcaj, udostępniaj na fb itp. Zaangażujmy się. 5 tys osób wpłaci po 5 zł to moja propozycja. Jeśli możesz, przekaż więcej, przekaż kilka razy, wspomóż z każdej wypłaty. Dla Ciebie to grosze dla Kacperka to szansza na życie, prawdziwe takie jak Twoje i moje.

Zorganizujmy się, nie pozwólmy na skazanie na śmierć bezbronnych dzieci przez NFZ/ZUS. Od Ciebie tak niewiele a od wielu to już realna pomoc, nie rezygnujmy.

To jest możliwe. Wierzę w to ja, wierzysz w to Ty. Zacznij działać, nic nie ucierpisz gwarantuję.

Sprawa jest poważna - zachęć znajomych do pomocy. Promuj akcję, Tu chodzi o życie. Prawdziwe ludzkie życie.

Jeśli kiedyś dotyczyć to będzie Ciebie lub Twojej rodziny, karma wraca, pomożemy i my, Zorganizujmy się.

Raz na jakiś czas wyślijmy te 100 zł z naszego 500+ to musi się udać. 

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie.

Robert Becker - Ratownik, instruktor pierwszej pomocy. Prowadzący Bezpłatną Przychodnię Dojazdową dla osób najbardziej potrzebujących dzieci, 80% czasu, który poświęcam w życiu to działalność pro bono, nic takiej satysfakcji w życiu mi nie daje, żadne pieniądze. Finansuję z wielu źródeł pomoc dla Ludzi - Pacjentów. Kieruję się zasadą "Pacjent jest najważniejszy, chociaż poprawić komfort życia" W ostatnich 3 miesiącach przekazałem 40 tys złotych na projekt Podstawowej Pomocy Medycznej dla każdego. Działający od lat charytatywnie w organizacji i planowaniu, optymalizacji kosztów wszelakich projektów, zakupów. Serdecznie polecam i szczerze dziękuję. Wierzę w Państwa dobro. Proszę o zgłoszenia osób, które w ramach wolontariatu będą również podzielać mój system i plan. Dziękuję ludzi dobrej woli,

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

michalx2008x

Wszystkiego dobrego !

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
1%
330 zł Wsparło 11 osób CEL: 25 000 ZŁ