Czasem niepełnosprawności nie widać.. Ale jest i odbiera Kacprowi dziecięcą radość! POMÓŻ!

Kacper Wochnik

Czasem niepełnosprawności nie widać.. Ale jest i odbiera Kacprowi dziecięcą radość! POMÓŻ!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0239020
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Półroczne leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kacper Wochnik, 6 lat
Racibórz, śląskie
Mutacja genu Huwe1, padaczka
Rozpoczęcie: 23 Czerwca 2023
Zakończenie: 24 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! Dzięki Wam mogliśmy zakupić synkowi nieinwazyjny, przezskórny stymulator nerwu błędnego, który znacząco poprawił jego funkcjonowanie! 

Niestety potrzebujemy dalszego wsparcia...

Zapoznaj się z naszą historią:

Nasz kochany synek Kacperek urodził się w maju 2017 roku. Niestety nasza radość nie trwała zbyt długo. Zdiagnozowano u niego rzadką wadę genetyczną -  Huwe1, przez co od razu musieliśmy rozpocząć walkę o zdrowie Kacpra. Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ale nie mogliśmy się poddać!

Kacper Wochnik

Synek cierpi na padaczkę lekooporną, spektrum autyzmu, niedosłuch oraz wadę wzroku. Niestety padaczka i autyzm skutecznie utrudniają mu codzienne funkcjonowanie i prawidłowy rozwój.

Napady towarzyszyły nam nieustannie, mimo wielu leków i prób ich zatrzymania. W związku z tym Kacper często przebywał w szpitalu, by znaleźć jakiś „złoty środek”, który pozwoliłyby wyeliminować ataki padaczki. Niedawno pojawiła się szansa, nadzieja na nieinwazyjny przezskórny stymulator nerwu błędnego. Dzięki Waszej pomocy udało się go zakupić i tym samym ułatwić Kacperkowi codzienne funkcjonowanie.

Zauważyliśmy ogromne postępy. Stymulator nie zredukował napadów padaczki do zera, ale sprawił, że rozwój synka poszedł do przodu. Kacper zaczął więcej mówić i wchodzić w interakcje z innymi dziećmi. Chodzi do przedszkola, na zajęcia rehabilitacyjne, WWR i Trening Umiejętności Społecznych. Niestety Kacper wciąż wymaga stałej, intensywnej rehabilitacji. To jedyna szansa na poprawę jego zdrowia, lepszą przyszłość i szczęśliwe życie.

Proszę, pomóż mojemu dziecku w tej nierównej walce. By mógł pokonać swój Mount Everest z nadzieją na lepsze jutro. Wiele zmysłów Kacper ma już uszkodzonych, ale wciąż pozostaje takie malutkie marzenie, by po prostu być zdrowym...

Mama Kacpra

Kacper Wochnik

➡️ Kacperek Dusza Wojownika 💚

Kacper Wochnik

Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0239020
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki