By odwrócić okrutną kartę, którą dał Łucji los!

Łucja Kaczmarek

By odwrócić okrutną kartę, którą dał Łucji los!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0147025
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja w klinice w Wiedniu, leczenie i rehabilitacja

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Serca dla Maluszka
Łucja Kaczmarek, 7 lat
Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Zespół Guillaina-Barrégo, Stopy końsko - szpotawe, stan po przejściu grypy typu B i zakażeniu wirusem RSV
Rozpoczęcie: 30 Sierpnia 2021
Zakończenie: 23 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Łucja przyszła na świat w marcu 2016 roku jako zdrowa, świetnie rozwijającą się dziewczynka. Zaczęła chodzić mając 10 miesięcy, jednak nie było jej dane cieszyć się tym zbyt długo…

W lutym 2019 roku zawalił nam się cały świat. Nasza córeczka zachorowała na grypę typu B. Na skutek jej powikłań, zostały uszkodzone nerwy obwodowe…

Mówiąc prościej – Łucja została sparaliżowana od stóp do głowy, a lekarze postawili jej diagnozę zespołu Guillana Barrego.

Wiele tygodni spędzonych w szpitalu, miesiące rehabilitacji, nauki mówienia i jedzenia, zaowocowały i pozwoliły Łucji znowu postawić „pierwsze” kroki.

Łucja Kaczmarek

Niestety niedowład kończyn dolnych pozostał i nie pozwala naszej córeczce normalnie funkcjonować. Jej chód jest bardzo daleki od prawidłowego wzorca, na skutek czego stopy mocno się pokrzywiły do końsko-szpotawości.

W związku z tym u Łucji występują bóle bioder, kolan oraz kręgosłupa. Nie możemy pozwolić na to, aby kolejny raz wylądowała na wózku, naszym ratunkiem jest operacja nóg w Paley European Institute we Warszawie.

Do tej pory finansowaliśmy wszystko z własnej kieszeni, niestety nasze rodzinne oszczędności się skończyły, a operacja jest bardzo kosztowna!

W związku z tym jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc wszystkich ludzi dobrej woli, liczy się dla nas naprawdę każda złotówka. Naprawdę, każda!

Za każdy gest, nawet ten najmniejszy, z całego serca dziękujemy. Wierzę, że z Państwa pomocą uda nam się uzbierać tak ogromną dla nas kwotę.

Wdzięczni za okazane wsparcie
rodzice Łucji

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0147025
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki