Sidła wcześniactwa nie mogą zatrzymać Kai! Pomóż!

Kaja Skakuj

Sidła wcześniactwa nie mogą zatrzymać Kai! Pomóż!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224501
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Fibrotomia

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kaja Skakuj, 7 lat
Płoty, zachodniopomorskie
Dziecięce porażenie mózgowe
Rozpoczęcie: 11 Października 2022

Opis zbiórki

Nie tak wyobrażałam sobie poród Kai. Byłam pełna wiary i dobrych myśli, że moja córeczka przyjdzie na świat cała i zdrowa. Niestety, już w 34 tygodniu ciąży doszło do przedwczesnego porodu. Nie pamiętam, czy kiedykolwiek bałam się bardziej niż wtedy. Nie wiedziałam, jaka czeka nas przyszłość, czy Kaja wyjdzie z tego cało. Jedyne, co chciałam wtedy usłyszeć, to że wszystko będzie dobrze...

Po rezonansie magnetycznym w 2018 roku okazało się, że Kaja już zawsze będzie się zmagać z dziecięcym porażeniem mózgowym. Z tego też powodu od dwóch lat jest regularnie leczona toksyną botulinową. Efekty są chwilowe, ponieważ Kaja szybko rośnie. Córeczka powinna przejść operację, a najwłaściwsza w tej sytuacji będzie fibrotomia. 

Zabieg ten jest bardzo skuteczny, bezpieczny i do tego małoinwazyjny. Terminy na NFZ są bardzo odległe. Koszt takiej operacji w Poznaniu to 6 500 złotych. Ze względu na to, że sama wychowuje dwie córki niestety nie stać mnie na samodzielne opłacenie tej operacji. To dlatego zdecydowałam się prosić o pomoc, wierząc, że stan nóżek Kai naprawdę się poprawi!

Danuta, mama   

*Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową. 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224501
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki