Kama-bol KBL78149
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

🚗 Jedziemy w Złombol jako ekipa KAMA-BOL – czyli bierzemy stary samochód skode favorit, dużo odwagi i trochę szaleństwa, a potem próbujemy dojechać nim do Ras el Ma w Maroko.🚗💨
Ale najważniejsze: to nie jest zwykły rajd. To rajd charytatywny.
100% zebranych pieniędzy trafia na pomoc dzieciom z domów dziecka. ❤️
Nasza rola jest prosta (przynajmniej w teorii):
Mamy stare auto
doprowadzamy je do stanu „może dojedzie”
zatankować
nie zwariować po drodze
Koszty samochodu, paliwa, napraw i całego stresu bierzemy na siebie.
Dlatego każda złotówka z tej zbiórki idzie bezpośrednio na cel charytatywny.
Jeśli chcecie pomóc dzieciakom, a przy okazji zobaczyć jak podejmujemy bardzo złe decyzje motoryzacyjne w drodze do Ras el Ma – dorzućcie się do naszej skarbonki. 😄
Dzięki za wsparcie! Pomóż nam pomagać 😄
Ekipa KAMA-BOL
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową kampanię:
🚗 Jedziemy w Złombol jako ekipa KAMA-BOL – czyli bierzemy stary samochód skode favorit, dużo odwagi i trochę szaleństwa, a potem próbujemy dojechać nim do Ras el Ma w Maroko.🚗💨
Ale najważniejsze: to nie jest zwykły rajd. To rajd charytatywny.
100% zebranych pieniędzy trafia na pomoc dzieciom z domów dziecka. ❤️
Nasza rola jest prosta (przynajmniej w teorii):
Mamy stare auto
doprowadzamy je do stanu „może dojedzie”
zatankować
nie zwariować po drodze
Koszty samochodu, paliwa, napraw i całego stresu bierzemy na siebie.
Dlatego każda złotówka z tej zbiórki idzie bezpośrednio na cel charytatywny.
Jeśli chcecie pomóc dzieciakom, a przy okazji zobaczyć jak podejmujemy bardzo złe decyzje motoryzacyjne w drodze do Ras el Ma – dorzućcie się do naszej skarbonki. 😄
Dzięki za wsparcie! Pomóż nam pomagać 😄
Ekipa KAMA-BOL
Wpłaty
- Ziombal200 zł
- M.F.Pyrr200 zł
Wspaniałej przygody. Szczęśliwej podróży .
- Adrian400 zł
Powodzenia Romek! :)
- Wpłata anonimowa50 zł
- Karina100 zł
Powodzenia! :)
- Krzysiek,Ania,Laura,Wiktor500 zł
Trzymamy kciuki, bezpiecznej podróży oby nie lawetą 😄