Potrzebne dobre serca, aby Kamil wyjechał na turnus! Liczy się czas i każda wpłata!

Kamil Karkos

Potrzebne dobre serca, aby Kamil wyjechał na turnus! Liczy się czas i każda wpłata!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0082909
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Turnus rehabilitacyjny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kamil Karkos, 36 lat
Olkusz, małopolskie
Stan po udarze niedokrwiennym
Rozpoczęcie: 1 Lutego 2024
Zakończenie: 1 Maja 2024

Opis zbiórki

Wnieśliście do naszego życia wiele dobra. Pomogliście mojemu mężowi, kiedy najbardziej tego potrzebował! Dziękuję!

Kamil nie odzyskał jeszcze pełnej sprawności, dlatego potrzebna jest kolejna zbiórka… LICZY SIĘ CZAS!

Nasza historia: 

26.12.2019 r. - to data, którą zapamiętamy do końca życia. Mój mąż doznał wtedy udaru niedokrwiennego mózgu! Od tamtej pory zmaga się ze ślepotą korową, afazją motoryczną i niedowładem lewostronnym. 

Udar zabrał Kamilowi sprawność lewej strony ciała, uszkodził układ mowy i wzrok. Mimo to działamy i walczymy każdego dnia. Nasze dzieci muszą mieć sprawnego tatę!

Kamil Karkos

Pomimo ogromu pracy, mąż cały czas zmaga się lewostronnym niedowładem, Na szczęście z pomocą innych osób lub chodzika, potrafi już wstać oraz się przemieszczać. Jednak nie rozwiązuje to wszystkich trudności...

Płat potyliczny w jego mózgu został dotkliwie uszkodzony, co zaburzyło prawidłową pracę narządu wzroku. Kamil widzi tylko punktowo. W praktyce oznacza to, że podczas spaceru nie dostrzega wszystkich obszarów wokół siebie, a przede wszystkim zagrożeń! Dlatego zawsze ktoś musi być przy nim, aby uniknąć niebezpieczeństwa...

Wierzymy, że w końcu nastąpi ten moment, gdy Kamil odzyska utraconą sprawność. Jednak, aby było to możliwe, najpierw musi spędzić setki godzin wykonując mnóstwo ćwiczeń fizycznych. Intensywna praca z rehabilitantem, jest teraz kluczowa!

Kamil Karkos

Największe szanse na uzyskanie efektów, na które wszyscy tak bardzo czekamy, daje wyjazd na turnus rehabilitacyjny. To tam, pod okiem wielu specjalistów, Kamil będzie mógł codziennie ćwiczyć, aby wzmacniać swoją sprawność. 

Przeszliśmy już bardzo dużo i pokonaliśmy wiele przeszkód, które próbowały odebrać nam siłę i nadzieję. Nie poddaliśmy się i nie poddamy! Potrzebujemy jednak natychmiastowej pomocy...

Zależy nam, aby Kamil wyjechał na turnus już w maju.  Aby było to możliwe, do połowy kwietnia muszę wpłacić całą kwotę. Bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe!

Jako żona Kamila, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Raz jeszcze potrzebujemy dobrych serc, które mogą odmienić naszą rzeczywistość! Będziemy wdzięczni za nawet najdrobniejszą wpłatę!

Ewa, żona

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0082909
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki