Kanonierzy.com - zbieramy na rehabilitację Huberta

Kanonierzy.com
organizator skarbonki

Bycie Kanonierem to nie tylko kibicowanie. To także pomaganie innym, którzy tej pomocy potrzebują. Dołącz do naszej zbiorki.

W tym miesiącu zbieramy na rehabilitację dla Huberta, który zostawiony w szpitalu przez rodziców przeżył tam w samotności ponad dwa lata. Urodzony jako wcześniak z szeregiem wad wymaga ciągłej rehabilitacji, by nadzieja na jego prawidłowy rozwój nie zgasła. Hubertem postanowiła zaopiekować się jedna z pielęgniarek z warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, w którym chłopczyk przebywał. Kobieta o wielkim sercu, a dla malucha "Ciocia Ula", ma nadzieję, że rehabilitacja chłopca pomoże w znalezieniu mu prawdziwej i kochającej rodziny.

Nasza poprzednia zbiórka charytatywna zakończyła się sukcesem. Nie tylko udało nam się zebrać całą zadeklarowaną kwotę, ale przekroczyliśmy ją prawie dwukrotnie!

Jesteśmy największym serwisem zrzeszającym fanów Arsenalu w Polsce. Miesięcznie odwiedzają nas setki tysięcy różnych osób. Wykorzystajmy potencjał naszej ogromnej społeczności, by pomagać innym! Pokażmy, że "Kanonier" oznacza coś więcej, niż tylko kibicowanie. Pomóżmy Piotrkowi i jego rodzicom, jest nas tak wiele, że razem stanowimy ogromną siłę. COYG!

Wsparli

10 zł

Wpłata anonimowa

2 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

5 zł

Wpłata anonimowa

X zł

Działowy

Salwa dla Huberta i Cioci Uli.
20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
6 042,99 zł Wsparło 213 osób CEL: 6 000 ZŁ