Aby noworodki mogły dojechać do szpitala na czas!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 osób
110 zł (0,01%)
Brakuje jeszcze 797 763 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Zakup karetki neonatologicznej do przewozu wcześniaków i noworodków

Karetka neonatologiczna dla województwa łódzkiego

Łódź, łódzkie

Pomoc w zakupie karetki

Jesteśmy fundacją, która swoją pasję do motoryzacji i szybkich samochodów połączyła z organizacją charytatywną. Na co dzień działamy w Centrum Handlowym Manufaktura w Łodzi, gdzie zarażamy przechodniów naszą pasją. Za symboliczną wpłatę na rzecz naszej zbiórki, każdy może przejechać się samochodami, których na dzień nie spotyka się na ulicy. 

Kiedy słyszymy dźwięk jadącej karetki po plecach przechodzi nas dreszcz niepokoju. Każdy zastanawia się, czy w środku nie ma kogoś z naszych bliskich. Największy strach budzi się w nas, gdy przejeżdżający obok ambulans jest oznaczony literką N. Wówczas od razu wiemy, że pacjentem jest najbardziej bezbronny maleńki człowiek, który walczy o życie. Karetek neonatologicznych jest w Polsce jak na lekarstwo. Zawsze jeżdżą do najcięższych przypadków, przewożą najbardziej potrzebujące maluszki między szpitalami. Nie ma dnia, aby taka karetka nie wyjeżdżała z bazy, aby zdążyć na czas - uratować życie. Tylko w województwie łódzkim są takie dwie karetki. Każda ma już swoje lata i przebieg liczony w tysiącach kilometrów. Po uzgodnieniu z lekarzami chcemy zebrać środki na ultranowoczesną karetkę do przewozu wcześniaków i noworodków. Inkubator zostanie umieszczony na środku pojazdu, aby z każdej strony był dostęp do malutkiego pacjenta. Oprócz tego znajdą się w nim niezbędne sprzęty, tj. pompy do podawania leków, respirator czy kardiomonitor.

Karetka neonatologiczna dla województwa łódzkiego

Nasze działania sprawiły, że zebraliśmy już ćwierć miliona złotych na zakup najnowocześniejszej karetki neonatologicznej! Chcemy zachęcić Was wszystkich do udziału w akcji i przyłączenia się do tak szczytnego celu. Bez wahania do akcji dołączył Marcin Prokop, który od razu podjął rękawicę proponując, że stanie się waszym osobistym kierowcą :) Osoba, która wpłaci najwyższą kwotę na zbiórce ma możliwość przejażdżki z wielką dozą prawodopodobieństwa - najwyższym taksówkarzem w Polsce! Taxi Prokop to nie jedyna możliwość wylicytowania wspaniałych nagród czy wrażeń!

Karetka neonatologiczna dla województwa łódzkiego

Każdy z Was może się przyłączyć - wspólnymi siłami pomożemy najbardziej potrzebującym dzieciom!

Przyłącz się!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 osób
110 zł (0,01%)
Brakuje jeszcze 797 763 zł
Wesprzyj Wesprzyj