Potrzebna nowa karetka dla Fundacji Ambulans z Serca

Euromaster Polska Sp. z o.o.
organizator skarbonki

Prezent mały czy duży zawsze cieszy. Jak większość firm i my Euromaster Polska – sieć serwisów wymiany opon i lekkiej mechaniki, mieliśmy zwyczaj obdarowywać prezentami świątecznymi naszych Franczyzobiorców, Partnerów biznesowych i Dostawców.

W roku 2020, z racji jego wyjątkowości i trudności, przed którymi wszyscy stanęliśmy, fundusze zwyczajowo przeznaczane na podarunki świąteczne, postanowiliśmy przekazać na wsparcie potrzebującym.

Szukając „potrzebujących” trafiliśmy na Fundację Ambulans z Serca. Jest to mała organizacja, łącząca kilkunastu lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki,  którzy za darmo, po godzinach pracy, jeżdżą fundacyjną karetką po warszawskich ulicach niosąc pomoc medyczną najbardziej bezbronnym i potrzebującym - bezdomnym.  Nie zaprzestali swoich działań nawet w dobie COVID-19.

Jej członkowie zrobili na nas ogromne wrażenie i niejako ucieszył nas fakt, że dzięki specyfice naszej branży mogliśmy im pomóc zajmując się naprawą ich karetki. 

Z rozmów z fundacją dowiedzieliśmy się, że zdecydowaną większość środków jaką uzyskują od darczyńców przeznaczają na bezpośrednią pomoc swoim podopiecznym, a swój komfort i bezpieczeństwo stawiają na dalszym planie. I tak jak „szewc bez butów chodzi”, tak stara karetka, którą jeżdżą wymagała gruntownego serwisowania. W pierwszej kolejności „wzięliśmy ją na warsztat” w jednym z punktów Euromaster. Karetka przeszła przegląd, konieczne naprawy i dostała nowe opony. Niestety wiek karetki (ponad 14 lat), przebieg i stan ogólny świadczą o tym, że długo już nie posłuży…

Fundacja potrzebuje zakupić nową karetkę dla komfortu pracy medyków oraz przede wszystkim dla ich bezpieczeństwa.

Dlatego chcemy zrobić coś więcej niż tylko naprawić auto. Chcemy pomóc fundacji Ambulans z Serca kupić nową karetkę. 

W tym miejscu gorąco zachęcamy do pomocy naszych Franczyzobiorców, Partnerów biznesowych, Dostawców i innych ludzi dobrego serca– pomóżmy im uzbierać na zakup nowej karetki! Każda złotówka się liczy, im będzie nas więcej, tym więcej środków uda się zebrać.

Pomóżmy im razem i pamiętajmy, dobro wraca!

Wsparli

50 zł

Tomek

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Jesteście cudowni. Nie mam tyle odwagi.
100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
1%
1 780 zł Wsparły 33 osoby CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj