Zróbmy to po raz drugi! Karetka dla Krzywego Rogu!

Zdjęcie zbiórki

Zróbmy to po raz drugi! Karetka dla Krzywego Rogu!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224311
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup karetki

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja First Responder
Rozpoczęcie: 21 Września 2022

Opis zbiórki

Jak zapewne wiecie w marcu tego roku krótko po wybuchu wojny w Ukrainie, Firma POLMIL wspólnie z NZOZ „Przychodnia„ w Kościerzynie ufundowała karetkę z wyposażeniem, która została przekazana Szpitalowi w miejscowości Krzywy Róg.

W ubiegłym tygodniu dostaliśmy maila z osobistym podziękowaniem od Olega Czerepaha kierowcy karetki. Oto jego wzruszający tekst: "Dzień dobry Drodzy Panowie! Jestem osobą, która służy jako kierowca karetki, którą dałeś mojemu krajowi! Jestem na zawsze wdzięczny za taki czyn z twojej strony. Wielkie podziękowania i niski ukłon od narodu ukraińskiego za bezprecedensowe wsparcie i nieocenioną pomoc dla Ukrainy ze strony narodu polskiego. Dzięki Twojemu czynowi uratowano więcej niż jedno ludzkie życie! Chwała Ukrainie! Chwała Polsce!"

Nie zastanawiając się długo razem z naszymi przyjaciółmi z NZOZ „Przychodnia„ w Kościerzynie podjęliśmy decyzję o ufundowaniu przy pomocy waszego wsparcia drugiej karetki dla Ukrainy.

W akcji wspiera nas zaprzyjaźniony z naszą firmą zespól BIG CYC i jego lider Krzysiek Skiba. Nie zapominajmy o naszych przyjaciołach z Ukrainy.

O wynikach naszej inicjatywy i wspólnej zbiórki poinformujemy Państwa po jej zakończeniu.

Dziękujemy za pomoc!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0224311
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki