Komfort życia na wyciągnięcie ręki... Karina znów potrzebuje pomocy!

Karina Jedynak

Komfort życia na wyciągnięcie ręki... Karina znów potrzebuje pomocy!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0117549
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Dwuletni zapas leków

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Karina Jedynak, 29 lat
Żarnów, łódzkie
Zez rozbieżny naprzemienny, upośledzenie umysłowe, zaburzenia emocjonalne
Rozpoczęcie: 31 Października 2022

Opis zbiórki

Już trzy razy dzięki Wam przekonałam się, że bezinteresowana pomoc naprawdę istnieje. Już trzy zbiórki zakończyłam sukcesem. Dziś ponownie muszę prosić Was o pomoc, wierząc, że i tym razem zakończy się ona naprawdę szybko. 

Każda złotówka będzie dla mnie niezwykle ważna. Od lat zmagam się z licznymi chorobami. Upośledzenie umysłowe, wada wzroku, a także zaburzenia emocjonalne wywołane dużym stresem, to wszystko sprawiło, że na stałe muszę przyjmować leki. Moje jedyne źródło dochodu to renta, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną z orzeczoną pierwszą grupą niepełnosprawności w stopniu znacznym. Jest mi bardzo ciężko.

Chciałabym móc nie bać się jutra. Wiedzieć, że wystarczy pieniędzy na jedzenie i leki. Chciałabym móc żyć godnie, a każdego dnia jest coraz trudniej. Wciąż rosnące ceny odbierają nadzieję, że jeszcze będzie dobrze, ale ja nie mogę się poddać, jestem zbyt młoda! Proszę, pomóż mi! Każda złotówka jest dla mnie niezwykle ważna! To dzięki Wam znów będę mogła uwierzyć w lepszą przyszłość!

Karina

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0117549
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki