By problemy wreszcie ustąpiły... Zawalcz z nami o przyszłość Karolka!

Karol Grol

By problemy wreszcie ustąpiły... Zawalcz z nami o przyszłość Karolka!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175935
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Karol Grol, 4 latka
Katowice, śląskie
Wcześniactwo, zespół Downa, choroba wywołana przez wirusa cytomegalii
Rozpoczęcie: 25 Stycznia 2022
Zakończenie: 20 Listopada 2023

Opis zbiórki

Niecierpliwie czekałam na moment, w którym mój synek pojawi się na świecie. Miałam tak wiele planów i marzeń związanych z nadchodzącym macierzyństwem. Byłam pewna, że będzie to najpiękniejszy okres mojego życia. Niestety, zamiast tego otrzymałam bolesną diagnozę, lęk o moje maleństwo i niewyobrażany strach o jego przyszłość...

Karol urodził się dwa miesiące za wcześnie, jednak prawdziwy cios otrzymaliśmy później – Zespół Downa, cytomegalia, zaburzenia napięcia mięśniowego. Problemy spływały lawinowo... Byłam przerażona! 

Karol Grol

Tuż po porodzie ze względu na wcześniactwo i liczne schorzenia musieliśmy zostać w szpitalu. Przedwcześnie urodzone dzieci wymagają specjalistycznej opieki medycznej oraz odpowiednich warunków do kształtowania umiejętności samodzielnego funkcjonowania. Życie naszego maleństwa przez najbliższe dni pozostawało w rękach lekarzy i aparatury... Nigdy nie zapomnimy lęku, który nam wtedy towarzyszył.

I choć od tych dramatycznych chwil dzielą nas 3 lata to walka o zdrowie naszego synka wciąż trwa. Karol potrzebuje regularnej i ciągłej rehabilitacji. Musi być pod stałą opieką wielu specjalistów, terapeutów i rehabilitantów, którzy wspomagają jego rozwój – neonatolog, kardiolog, okulista, audiolog, neurolog, logopeda... Koszty są ogromne... 

Karol Grol

Pragniemy dać naszej synkowi szansę na dalszy rozwój, większą sprawność i lepszą przyszłość. Niestety, leczenie już teraz wiąże się z wieloma wydatkami, które coraz częściej są ponad nasze siły... Koszty stale rosną, a my wiemy, że sami nie jesteśmy w stanie zapewnić Karolkowi wszystkiego, co potrzebne.

Nie pozostaje nam nic innego, jak prosić Was o pomoc...

Bez Was to się nie uda.

Rodzice 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0175935
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki