Prosimy, pomóżcie naszej córce odzyskać dawne życie!

Karolina Martyn

Prosimy, pomóżcie naszej córce odzyskać dawne życie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0369355
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Półroczny turnus rehabilitacyjny, sprzęt medyczny, artykuły higieniczne leczenie

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Karolina Martyn, 25 lat
Warszawa, mazowieckie
Stan po upadku z konia
Rozpoczęcie: 20 Października 2023
Zakończenie: 21 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

7 września 2023 cały świat legł w gruzach. Nasza córka Karolina w czasie przejażdżki w lesie spadła z konia. Pogotowie lotnicze przewiozło ją w stanie krytycznym do Wojskowego Instytutu Medycznego…

W wyniku wypadku doszło do porażenia lewostronnego, a Karolina nie jest w stanie samodzielnie się poruszać. Córka ma też złamane kości żuchwy, zmiażdżoną zatokę i oczodół, silnie stłuczoną nerkę i rozwarstwioną tętnicę szyjną.

Karolina przez 3 tygodnie leżała na OIOM-ie w śpiączce, a my modliliśmy się, aby się wybudziła! Na szczęście się to wydarzyło! Dzisiaj wymaga kosztownej rehabilitacji oraz wizyt u specjalistów m.in. neurologa czy chirurga naczyniowego. 

W tej chwili najważniejsze jest dla nas zdrowie naszej córki. Zrobimy wszystko, żeby w jak największym stopniu przywrócić jej sprawność, tak aby mogła wrócić do normalnego życia. Znaleźliśmy dla niej specjalistyczny ośrodek rehabilitacyjny w Otwocku. Niestety koszt pobytu jest bardzo wysoki, dlatego chcemy prosić Was o pomoc!

Karolina Martyn

Karolina jest miłą, energiczną 25-latką, dla której sport od zawsze stanowił nieodłączną część życia. Oprócz jazdy konnej regularnie trenowała na siłowni, próbowała swoich sił w boksie oraz uwielbiała długie rowerowe wycieczki. Swoją pasję połączyła z pracą, gdyż na co dzień pracowała w Warszawskim Centrum Atletyki, gdzie poznała wielu wspaniałych przyjaciół.

Poza tym ma wielkie serce dla zwierząt. Opiekowała się swoim ukochanym pieskiem – Mają. Jeździła jako wolontariusz do schroniska i wyprowadzała tamtejszych podopiecznych na spacery. W październiku miała rozpocząć studia. Wierzymy, że jeszcze będzie mogła zrealizować te plany!

Prosimy, pomóżcie Karolinie wrócić do swojego szczęśliwego życia. Bardzo chcemy, aby dalej mogła spełniać swoje marzenia. Dzięki Waszej pomocy będzie miała na to szanse!

Rodzice Karoliny

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0369355
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki