Jedyna w Polsce z tą chorobą - wspieramy walkę Kasi!

Kasia Maziarz

Jedyna w Polsce z tą chorobą - wspieramy walkę Kasi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0096255
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja, turnusy rehabilitacyjne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kasia Maziarz, 11 lat
Szczecin, zachodniopomorskie
Mutacja w genie GNB1
Rozpoczęcie: 15 Czerwca 2023
Zakończenie: 16 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Moja córeczka jest jedynym dzieckiem w Polsce z tą chorobą - mutacją w genie GNB1. Choć lekarze wielokrotnie mówili nam, że z Kasią nie będzie kontaktu, dzięki rewolucyjnej terapii nasza córka zaczyna komunikować się werbalnie! Niestety, koszty specjalistycznych zajęć i turnusów są niezwykle duże...

Dzięki Waszej dotychczasowej pomocy Kasia dokonała rzeczy niemożliwych – chodzi samodzielnie i mówi coraz więcej. Jednym z pierwszych wyrazów, tuż po słowie "mama", było "dziękuję". Kasia jest wdzięczna za wszystko, nawet jak podaję jej obiad. To dzięki bardzo kosztownej rehabilitacji potrafi wyrażać wdzięczność i cały czas się rozwija.

Niestety wszystko, co osiągnęła, może stracić przez brak środków na rehabilitację...

Katarzyna Maziarz

Bardzo prosimy o pomoc...

Terapia jest jedyną nadzieją Kasi! Bliźniak genetyczny naszej córeczki, opisany w literaturze nie chodzi, nie mówi i w żaden sposób się nie komunikuje. Przed Kasią jeszcze dużo pracy, ale coraz lepiej chodzi i coraz więcej mówi. To wszystko dzięki terapii!

Katarzyna Maziarz

Pani Elżbieta Wianecka, autorka rewolucyjnego programu, dopasowanego specjalnie dla naszej córki, jako jedyna dała nam nadzieję na kontakt z Kasią. Okazuje się, że to działa! Niestety, terapia jest niezwykle kosztowna, a Kasia nie wyobraża sobie pracy pod okiem kogoś innego, niż właśnie pod okiem Pani Eli. Do tego dochodzą koszty zajęć z fizjoterapeutą i logopedą…

Specjalnie opracowana terapia to na ten moment jedyna nadzieja dla Kasi, by mogła żyć z nami, w naszym świecie. Nasza dzielna dziewczynka osiągnęła już tak wiele… Proszę, nie pozwólcie nam tego stracić. Bądźcie z nami w walce o Kasię!

Sylwia, mama Kasi

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0096255
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki