Kasia pragnie tylko uwolnić się od bólu oraz wieloletniej choroby!

Katarzyna Potrykus-Iber

Kasia pragnie tylko uwolnić się od bólu oraz wieloletniej choroby!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0254201
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i wizyty lekarskie

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Katarzyna Potrykus-Iber, 41 lat
Olecko, warmińsko-mazurskie
Endometrioza, wodonercze z niedrożnością moczowodowo-miedniczkową
Rozpoczęcie: 6 Lutego 2023
Zakończenie: 9 Lutego 2024

Opis zbiórki

Mam na imię Kasia i choruję na endometriozę. Przeszłam 12 operacji, 10 z nich w obrębie jamy brzusznej. Ostatnią operację miałam 3 lata temu. Jak większość, ta także ratowała moje życie…  

Bardzo potrzebuje Twojej pomocy, aby znowu nie znaleźć się na stole operacyjnym. Kolejna operacja jeszcze bardziej osłabiłaby mój schorowany organizm. Dlatego muszę wykonać badanie rezonansem magnetycznym w specjalistycznej klinice leczenia endometriozy.

Obecne koszty już mnie przerastają, a to dopiero początek mojej drogi ku zdrowiu. Od września ubiegłego roku nie jestem w stanie pracować. Mój stan zdrowia zaczyna się coraz bardziej pogarszać. Ciągłe infekcje, osłabienie, bóle miednicy, lędźwi, wodonercze, guz nadnercza, rozregulowane hormony, Hashimoto, problemy z sercem, depresja i wiele więcej... To wszystko sprawia, że nie mogę dłużej czekać! 

Endometrioza to przewlekła choroba hormonalno-immunologiczna. W jej przebiegu komórki endometrium kumulują się poza jamą macicy, tworząc guzy, nacieki, narośle czy zrosty. Komórki te znajdują się m.in. w jajnikach i jajowodach, jamie otrzewnej, jelitach, moczowodach, ścianie pęcherza, mogą też pojawić się w wątrobie, żołądku, płucach, a nawet mózgu!

Muszę zawalczyć o swoje życie, abym mogła funkcjonować bez bólu, który odbiera wszystkie możliwe chęci. Mam dla kogo żyć i to daje mi siłę oraz motywację do szukania ratunku! 

Każda, nawet najmniejsza kwota, jest dla mnie obietnicą, że trafię w końcu do dobrego specjalisty, który udzieli mi pomocy i zakończy ten wieloletni wszechogarniający ból.

Kasia

Katarzyna Potrykus-Iber

FB Endo_i_ja

 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0254201
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki