Kasia umiera, a ja błagam o ratunek! Jej życie wyceniono na olbrzymie pieniądze...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 117 094 osoby
4 861 210 zł (101,87%)
Zbiórka na cel
Ratująca życie operacja wady serca u prof. Hanleya w USA

Kasia Jędrasiak, 4 latka

Łódź, łódzkie

Wrodzone zwężenie zastawki pnia płucnego, wrodzona wada serca pod postacią atrezji zastawki płucnej, tetralogia Fallota, MAPCAs

Rozpoczęcie: 7 Grudnia 2018
Zakończenie: 31 Grudnia 2019

Mamy dla Was wspaniałe informacje! 1 maja 2020 Kasia przeszła operację. Wszystko poszło zgodnie z planem – jej serduszko jest zdrowe. Przeczytajcie wiadomość od rodziców Kasi:

"Nie trzymamy Was już w napięciu – operacja udała się w 100%. Po 16 godzinach na bloku operacyjnym Kasia jest zdrowym dzieckiem. Saturacje, które wcześniej wykazywały niedotlenienie, będąc na poziomie około 70%, teraz są na poziomie 100%, a Kasia nie jest już niedotleniona. 

Kasia przed operacją mówiła każdemu, żeby się za nią modlił, więc przekazujemy ten apel dalej, bo przez te dni walki jeszcze tego potrzebuje! 🙏🙏🙏

Moi drodzy, choć wszystkich nas kosztowało to bardzo wiele, wygraliśmy wojnę o Kasię. Jest to przykład tego, jak pomaganie ratuje życie. Bez Was operacja byłaby niemożliwa, nie dalibyśmy rady. Dzięki Wam wychodziliśmy z załamania, że się nie uda, Wy zawsze stawialiście nas na nogi i choć czasem sytuacja była patowa, Wy byliście i pomagaliście. Można już teraz odetchnąć z ulgą – wygraliśmy.

Dziękujemy Wam za uratowanie naszej córeczki ❤️."

Rodzice Kasi

Kasia Jędrasiak

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 117 094 osoby
4 861 210 zł (101,87%)