Wypadek pozbawił mnie nóg – Ale nie woli walki❗️

Katarzyna Latos

Wypadek pozbawił mnie nóg – Ale nie woli walki❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390807
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup protezy uda

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Katarzyna Latos, 36 lat
Olkusz, małopolskie
Upośledzenie narządu ruchu
Rozpoczęcie: 20 Listopada 2023
Zakończenie: 20 Lutego 2024

Opis zbiórki

W wieku 16 lat miałam wypadek. Skutkiem musiała być amputacja. Pierwsze protezy udało mi się zakupić przy wsparciu zbiórek. Dzięki temu zaczęłam chodzić, skończyłam szkołę, zdałam prawo jazdy… Mimo niepełnosprawności po prostu żyłam.

Dzisiaj mam 36 lat. Założyłam rodzinę, pracuję i radzę sobie na tyle, na ile mogę, ale skutki wypadku to nie tylko utrudnione funkcjonowanie.

Katarzyna Latos

Protezy, z których korzystam, kosztują około 50 000 złotych i trzeba wymieniać je co 3-4 lata. To ogromna kwota, z którą nie poradzimy sobie z mężem nawet kiedy oboje pracujemy. Do tego nasza powiększona rodzina również musi się z czegoś utrzymać.

Na nowe protezy musiałam wziąć kredyt. Stare są już w takim stanie, że nie mogę z nich korzystać, więc stojąc pod ścianą, zakupiliśmy takie, by po prostu były. Bardzo chciałabym jednak kupić dopasowane, które posłużą mi te 3-4 lata. Dlatego bardzo proszę o pomoc i wsparcie osób z dobrym sercem, bym mogła dalej funkcjonować, kochać i opiekować się rodziną. A zwłaszcza moim synkiem.

Kasia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0390807
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki