Kawa, herbata, a może sok?
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Kawa, herbata, a może sok?
Wyzwanie dla Kingi zmagającej się z SMA!
Poranna kawa na balkonie?
Herbata z ciasteczkiem w pracy?
Sok na placu zabaw?
A może woda na siłowni?
Wstaw zdjęcie z ulubionym napojem oraz miejscem, gdzie aktualnie się nim delektujesz :) Wpłać 10 zł na zbiórkę Kingi i nominuj kolejne 5 osób. Każde Twoje zdjęcie i nominacja może pociągnąć za sobą tysiące zebranych złotówek.
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na subkonto Podopiecznej:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Kawa, herbata, a może sok?
Wyzwanie dla Kingi zmagającej się z SMA!
Poranna kawa na balkonie?
Herbata z ciasteczkiem w pracy?
Sok na placu zabaw?
A może woda na siłowni?
Wstaw zdjęcie z ulubionym napojem oraz miejscem, gdzie aktualnie się nim delektujesz :) Wpłać 10 zł na zbiórkę Kingi i nominuj kolejne 5 osób. Każde Twoje zdjęcie i nominacja może pociągnąć za sobą tysiące zebranych złotówek.
Wpłaty
- Wpłata anonimowa20 zł
- E z Tarnowa1 zł
- Wpłata anonimowaX zł
- Kasia20 zł
❤️❤️❤️
- E z Tarnowa1 zł
- Ewelina20 zł