Kibice zbierają dla Kacpra! Pokaz siły kibicowskiej!

Bartłomiej Dusza
organizator skarbonki

Witajcie!

Kacper choruje na nowotwór oka. Jego sytuacja jest bardzo poważna i wymaga zebrania dużej ilości pieniędzy. Dla Kacpra jest szansa, ale musi on przejść niezwykle kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych! Więcej szczegółów na samym końcu tej wiadomości.

Jesteśmy kibicami piłkarskimi, siatkarskimi, koszykarskimi, kibicami sportu... Sportu, który sprawia, że jednoczymy się, emocjonujemy i z wielką ochotą, pasją i fascynacją wspieramy nasze ukochane zespoły. Bez wzgledu na dyscyplinę - wszędzie dajemy z siebie wszystko.

Pokażmy, jak wspaniałą grupą, jak fantastycznymi ludźmi są kibice! Udowodnijmy, że jesteśmy w stanie jednoczyć się i wspólnie pomóc w uratowaniu czyjegoś życia! Ocalmy kogoś istnieje, aby kiedyś ta osoba również mogła obejrzeć mecz ukochanej drużyny i emocjonować się, tak samo, jak my to robimy. Niech tez ma ku temu szansę...

Jeżeli zrobimy to razem, kwota będzie dla nas śmiesznie niska i i bez problemu ją zbierzemy (a nawet może udać się więcej!)

Dlatego - zachęcam wszystkich do wpłaty - pokażmy, jak potężną grupą są kibice!

Jeżeli nie możesz wpłacić żadnej kwoty - nic straconego. Pomóż inaczej - udostępnij to na swoim facebooku, wyślij znajomym, zrób cokolwiek!

A jeżeli jesteś administratorem fanpage'a drużyny sportowej - udostepnij to na niej, tak aby trafiło to do jak największej społeczności!

Jeśli kochasz sport - bardzo proszę, wesprzyj ten cel. Niech Kacper też ma swoją szansę! Do dzieła kibice!

Ps: Oczywiście - wpłacać mogą wszyscy, do czego bardzo zachęcam!

Wsparli

50 zł

Rafał

Nie trać nadziei.
5 zł

Anonim

15 zł

bincoder

5 zł

Katarzyna Łabędź

50 zł

Wpłata anonimowa

10 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
35%
351 zł Wsparło 12 osób CEL: 1 000 ZŁ