#kilometrydlaOleczka

Kochani Oleczek nie ma czasu... więc zbieramy dla niego kilometry. My mamy troszkę ruchu a Oluś zastrzyk wsparcia finansowego. Zatem do dzieła. Razem damy radę!

Akcja pt. "Kilometry dla Oleczka" organizowana jest przez  Ośrodek Sportu i Rekreacji w Starogardzie Gdańskim oraz Niepubliczne Przedszkole i Żłobek ANIOŁEK. Będzie trwała cały miesiąc. Start 1 lutego 2021r.

Oleczek to mały chłopiec z Czarnej Wody, który potrzebuje terapii genowej (koszt to ponad 9,5 mln zł). Chłopiec choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jego życie i zdrowie zależy od tego, czy otrzyma najdroższy lek świata.

Właśnie dlatego zbieramy kilometry i zamieniamy je na pieniążki - każdy kilometr = 0,50 zł. Mogą to być różnego rodzaju aktywności - bieganie, spacerowanie, jazda na rowerze czy na nartach. Zainteresowani udziałem w akcji zamieszczają  zdjęcie z aktywności w mediach społecznościowych w opisie dodając #kilometrydlaOleczka #OSiRdlaOlusia oraz ilość pokonanych kilometrów. Można również wysłać screena z aplikacji lub zdjęcie z urządzenia na  adres e-mail: kilometry@osir.com.pl

Za każdy Wasz kilometr sponsor wpłaci 0,50 zł. Mozna rownież osobiście dokonać wplaty do skarbonki #kilometrydlaOleczka.

Link do zbiórki:

www.siepomaga.pl/kilometrydlaoleczka

Pamiętajcie dobro wraca i to podwójnie!!!

Wsparli

200 zł

Borawski

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

Wspólnymi siłami damy radę ;)
X zł

Tomasz Grzegorzewski

20 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
166%
16 612,50 zł Wsparło 175 osób CEL: 10 000 ZŁ