Wcześniactwo - wyrok na całe życie

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 129 osób
5 718,50 zł (23,2%)
Brakuje jeszcze 18 920,50 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0093682 Klimek
Zbiórka na cel
Trzymiesięczna rehabilitacja oraz zajęcia z logopedą

Klimek Szumann, 6 lat

Janowiec Wielkopolski, kujawsko-pomorskie

Dziecięce Porażenie Mózgowe

Rozpoczęcie: 30 Października 2020
Zakończenie: 31 Marca 2021

To był dopiero 6 miesiąc ciąży – stanowczo za wcześnie, by rozpocząć życie bez komplikacji. Niestety czasu już nie cofniemy i jedyne, co możemy zrobić to walczyć ze skutkami wcześniactwa u Klimka. Niestety im synek jest starszy, tym ta walka jest kosztowniejsza, dlatego prosimy, pomóż nam w niej...

Od urodzenia  synek walczy z dziecięcym porażeniem mózgowym oraz retinopatią wcześniaczą. Wcześniactwo to przekleństwo, z którym Klimek będzie się zmagać całe swoje życie. Los tak okrutnie go naznaczył, a ja robię, co tylko mogę, by mój synek, tak jak każde inne dziecko był na swój sposób szczęśliwy, by jego dzieciństwo, choć trudne, było piękne. 

Klimek Szumann

Z czym walczymy obecnie? Klimek ma poażne problemy ze wzrokiem. Dodatkowo czterokończynowa spastyka uniemożliwia mu samodzielne poruszanie się, co jednak nie przeszkadza mu w tym, by czerpać z życia pełnymi dziecięcymi garściami. Synek prowadzi bardzo aktywne życie. Uczęszcza do przedszkola, lubi basen, spacery i zabawy z trzyletnim bratem Józkiem. Wiem jednak, że bez rehabilitacji i codzienniej ciężkiej pracy, nie byłoby to możliwe, dlatego nie możemy jej przerwać. 

Klimek jest otoczony ogromem miłości, która każdego dnia dodaje nam wiary i nadziei w to, że jeszcze będzie dobrze. Mimo to nasza niezwykle trudna sytuacja rodzinna sprawiła, że zmuszona jestem prosić o pomoc. Najgorszy scenariusz, który może się wydarzyć to przerwanie ciągłości rehabilitacji i terapii! Nie mogę do tego dopuścić! Proszę, pomóż... Będę wdzięczna za każde okazane wsparcie, mierzone radością i spokojem Klimka.

Karolina - mama Klimka

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 129 osób
5 718,50 zł (23,2%)
Brakuje jeszcze 18 920,50 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0093682 Klimek