Wypadek zabrał to co piękne! Konrad walczy o powrót do zdrowia i swojej rodziny!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 994 osoby
54 441 zł (55,32%)
Brakuje jeszcze 43 963 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0066720 Konrad
Zbiórka na cel
Trzymiesięczny turnus rehabilitacyjny

Konrad Tańcula, 26 lat

Wieliczka, małopolskie

Stan po wypadku

Rozpoczęcie: 4 Maja 2020

20 Lipca 2020, 11:51
Najnowsze wieści od Konrada!

Dzięki wam udało się przewieźć Konrada ze szpitala do Ośrodka Rehabilitacyjnego.  Dziękujemy za pomoc i że jesteście z nami.
Nowe miejsce to nowe możliwości i nowe wyzwania.

Konrad Tańcula

Jest dobrze i coraz lepiej. Moje nerwy troszkę udało się już wyciszyć. Ważne, że Konrad codziennie ćwiczy dzięki wam, bo przed nim jeszcze wiele miesięcy ciężkiej pracy, żeby wrócić do formy sprzed wypadku. Wierzymy, że z taką armią wsparcia da radę, co udowadnia od dawna. Ważne, że podoba mu się nowe miejsce i że nie jest dodatkowo zestresowany, przez co już dziś dzielnie ćwiczył.

Jest ciężko, ale kto powiedział, że życie jest łatwe?

Dziękuję wszystkim raz jeszcze, że jesteście z nami.

Małgorzata mama Konrada

28 stycznia 2020 na chwile zatrzymał się świat dla Konrada i jego bliskich. To tego dnia nad ranem jechał do pracy, ale nigdy już do niej nie dotarł... Miał czołowe zderzenie z samochodem dostawczym. Początkowo walczył o życie. Przeżył, to najważniejsze, ale cały czas na jego powrót do zdrowia, do sprawności, czekają narzeczona i mała córeczka, która bardzo potrzebuje taty.  

Konrad Tańcula

Z powodu panującej na świecie sytuacji, rodzina od 6 marca nie widziała Konrada ani razu. Ich serca krwawią z tęsknoty. Jedyne wieści, jakie udaje się zdobyć, to te przekazywane przez szpitalny personel telefonicznie. Dzięki temu wiemy, że Konrad czyni stałe postępy w rehabilitacji. Terapeuci zaczynają go pionizować i uczą chodzić. W godzinach przedpołudniowych, kiedy jeszcze nie jest mocno zmęczony rehabilitacją, jest z nim sensowny kontakt logiczny. Niestety, popołudniami “się wyłącza”...

Konrad to Druh Ochotniczej Straży Pożarnej, każdego dnia działa w wielu lokalnych wydarzeniach i formach wsparcia innych ludzi. Wielokrotnie okazywał swoje serce jako wolontariusz w niezliczonej ilości akcji. Teraz przyszła pora, by sam poczuł, że jest ważny dla innych. Konrad potrzebuje intensywnej rehabilitacji, która pozwoli mu wrócić do rodziny. Ta rehabilitacja wiąże się jednak z bardzo dużymi wydatkami. Dlatego uruchomiliśmy tę zbiórkę i prosimy o pomoc.

Konrad Tańcula

To już prawie 4 miesiące, od kiedy zdarzył się ten feralny dzień. Chcielibyśmy go cofnąć, coś zmienić, spróbować przeżyć inaczej. To się jednak nigdy nie uda. Trzeba odnaleźć się na nowo w tej trudnej rzeczywistości i walczyć co sił o jego powrót do zdrowia. Głęboko wierzymy, że to się powiedzie, bo Ten bohater jest wart każdej złotówki!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 994 osoby
54 441 zł (55,32%)
Brakuje jeszcze 43 963 zł
Wesprzyj Wesprzyj
Przekaż swój podatku
Numer KRS
0000396361
Cel szczegółowy 1%
0066720 Konrad