By wywalczyć lepszą przyszłość! Pomagamy Pawłowi i Konstancji!

Konstancja Przybyszewska Paweł Ossowski

By wywalczyć lepszą przyszłość! Pomagamy Pawłowi i Konstancji!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0120006
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Konstancja Przybyszewska Paweł Ossowski, 10 lat
Poznań, wielkopolskie
Konstancja: upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim, autyzm, Paweł: padaczka, wzmożone napięcie mięśniowe, zaburzenia hiperkinetyczne
Rozpoczęcie: 17 Listopada 2021
Zakończenie: 20 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Konstancja i Pawełek, to rodzeństwo, które na co dzień zmaga się z trudnościami. Ich dzieciństwo nie jest tak beztroskie, jak te innych, zdrowych dzieci. 

Historia Konstancji: już będąc w brzuchu mamy, bardzo spieszyło jej się na świat. Ciąża od samego początku była trudna i zagrożona. 

Gdy w końcu przyszła na świat przyniosła ogrom szczęścia. Radość ta nie trwała niestety długo. U córki zdiagnozowano fenyloketonurię. Spędziłyśmy w szpitalu na oddziale metabolicznym wiele tygodni, a diagnoza cały czas była niepewna. 

Córka z biegiem czasu, na co dzień i w przedszkolu zupełnie sobie nie radziła. Po odwiedzeniu specjalistów dostaliśmy kolejne diagnozy – autyzm, lekki niedowład nóg, stopy końsko-szpotawe.

Konstancja mimo biegu lat nadal ma wiele trudności, z codziennymi czynnościami, sprawnością, mówi niewyraźnie. Uczęszcza do szkoły specjalnej i nosi obuwie ortopedyczne, które sprawia ból.

Przed nami jeszcze wiele badań, rehabilitacji i zajęć terapeutycznych, których koszty znacznie przewyższają nasz budżet domowy.

Brat Konstancji ma również podejrzenie autyzmu. Wizyt u specjalistów potrzebuje zatem już dwójka z trójki rodzeństwa. Ich zdrowie jest najważniejsze, ale niestety pochłania nasz budżet w mgnieniu oka. 

Wiemy, że autyzmu nie można wyleczyć, ale możemy zrobić wszystko, żeby zapewnić Konstancji i Pawełkowi odpowiednie warunki do rozwoju i jak najlepszą przyszłość.

Dlatego prosimy o pomoc, każda złotówka pozwoli nam walczyć!

Mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0120006
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki