Obóz terapeutyczny to dla niego wielka szansa! Pomagamy Kornelkowi!

Kornel Król

Obóz terapeutyczny to dla niego wielka szansa! Pomagamy Kornelkowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0347930
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Obóz terapeutyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Kornel Król, 3 latka
Purda
Autyzm atypowy, opóźniony i zakłócony rozwój mowy
Rozpoczęcie: 22 Września 2023
Zakończenie: 22 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Kornel to mój mały skarb, który skończy niedługo trzy latka. Stwierdzono u niego autyzm atypowy. Jest to zaburzenie rozwojowe należące do spektrum autyzmu. Rozwojowi tego rodzaju autyzmu często towarzyszą wady genetyczne, ale badania jeszcze przed nami. Proszę, pomóż mojemu chłopcu!

Synek ma kłopoty z komunikowaniem się. Widzę, jak bardzo chciałby mi coś przekazać, ale nie potrafi. Wypowiada pojedyncze słowa, ale nie tworzy zdań. Mówi dużo, ale w swoim własnym, dziecięcym języku. Niestety ma problem z wykonywaniem poleceń, czasami dostaje ataków agresji typowych dla dzieci autystycznych.

Kornel uczęszcza na terapię sensoryczną, wymaga zajęć z logopedą, treningu umiejętności społecznych i terapii dla osób z autyzmem. Potrzebuje też nauczyciela wspomagającego i wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne.

Kornel Król

Mój kochany chłopczyk bardzo lubi bawić się samochodzikami. Ma swoje ulubione autka. Niestety, w przedszkolu nie lubi zabawy grupowej, woli obserwować inne dzieci i bawić się samemu. 

Świetnym sposobem na poprawę funkcjonowania Kornela byłby wyjazd na obóz narciarsko-terapeutyczny. Znaleźliśmy dla niego wspaniałe miejsce, ale koszt wyjazdu jest bardzo duży. Dla trzech osób, czyli synka i nas, rodziców to aż 9 tysięcy złotych.

Bardzo proszę o wsparcie! Chciałabym, żeby moje kochane dziecko mogło się dalej rozwijać! Uczyć się funkcjonowania w grupie, rozwijać mowę. Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłatę!

Daria, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0347930
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki