Korona Gór Polski w 4 dni - dla LENKI

Krzysztof Mańkowski
organizator skarbonki

Cześć,

W ramach wsparcia dla LENKI, zamierzam samotnie w 4 dni (96 h) zdobyć wszystkie 28 szczytów Korony Gór Polski.

Lenka musi uzbierać prawie 10 milionów zł, więc moja zbiórka jest tylko małym górskim kamyczkiem, ale wiem, że z takich kamyczków, wspólnie  możemy usypać górę, na którą się wspinamy.


Żeby przybliżyć Wam to zadanie w liczbach, będę miał do pokonania ok. 211 km górskich szlaków z przewyższeniem ok 12000 metrów, natomiast samych dojazdów autem, na poszczególne miejsca startów będzie ok. 1700 km.


Startuję o północy (00:00) z 23.08 na 24.08 z miejscowości Święta Katarzyna, gdzie zdobywam pierwszy szczyt jakim jest Łysica.

Kolejne szczyty tego dnia to: Tarnica, Lackowa, Radziejowa, Wysoka.
Następny dzień 25.08: Rysy, Turbacz, Mogielica, Lubomir, Babia Góra, Czupel

Kolejny dzień 26.08: Skrzyczne, Biskupia Kopa, Kłodzka Góra, Rudawiec, Kowadło, Śnieżnik, Jagodna, Orlica, Szczeliniec Wielki

Ostatni dzień 27.08: Ślęża, Wielka Sowa, Waligóra, Chełmiec, Skalnik, Skopiec, Wysoka Kopa i meta w Karpaczu na szczycie Śnieżka

Fizycznie będę te szlaki przemierzał samotnie, jednak będę potrzebował Waszego wsparcia, a nic tak nie doda mi sił i motywacji jak Wasze złotówki przelane na konto LENKI.

Dlatego chciałbym Wam zaproponować abyście zdobyli te szczyty  wraz ze mną, oczywiście Wirtualnie, a wpisowym niech będzie liczba szczytów wyrażona w złotówkach. 
 28 szczytów = 28 zł i właśnie o 28 zł proszę każdego, kto chce razem ze mną pomóc LENCE i wirtualnie zdobyć Koronę Gór Polski dla małej księżniczki.

Z góry dziękuję za Wasze wsparcie

Krzysztof Mańkowski

Krzysztof Mańkowski

Wsparli

2 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Anonimowy Pomagacz

28 zł

Zosia

2 zł

Klaudia Sosnowska

2 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
221%
6 190 zł Wsparło 178 osób CEL: 2 800 ZŁ