Wspieramy polską służbę zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19

Ochrona Zdrowia
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Doposażenie ośrodków medycznych w niezbędny sprzęt

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Ochrona Zdrowia
cała Polska
Rozpoczęcie: 3 Marca 2020
Zakończenie: 15 Października 2020

Rezultat zbiórki

Przyszedł czas podsumowania I etapu ogólnopolskiej zbiórki na walkę z koronawirusem!

Akcja przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad PÓŁ MILIONA Pomagaczy przekazało ponad 30 MILIONÓW ZŁOTYCH na walkę z pandemią! 

Wielkie podziękowania dla Was w imieniu naszym, wszystkich pacjentów, którym pomógł sprzęt zakupiony przez Pomagaczy Fundacji Siepomaga, wszystkich pracowników ochrony zdrowia, którzy otrzymali środki ochrony osobistej, wszystkich szpitali, do których mogliśmy dostarczyć urządzenia niezbędne do ratowania zdrowia i życia chorych. 

Jesteście wspaniali!

Niespotykana dotąd skala pomocy i zjednoczenia dla jednego, wspólnego celu sprawiła, że w nasze serca wlała się nadzieja na to, że pokonamy pandemię! Wirus jednak jeszcze nie składa broni. Jesienią przyszła druga fala zachorowań, z którą właśnie wszyscy się mierzymy.

Właśnie dlatego ruszamy z II rundą walki z koronawirusem! Zbieramy środki na sprzęt do tlenoterapii, który przekażemy polskim szpitalom oraz na najpotrzebniejsze urządzenia do ratowania zdrowia i życia. Zostańcie z nami, bo razem wielką mamy MOC! Walczymy dalej!

Ochrona Zdrowia

Opis zbiórki

Ochrona Zdrowia

Ochrona Zdrowia

*Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Siepomaga, która jako Organizacja Pożytku Publicznego może szybko finansowo wesprzeć szpitale w zakupie niezbędnych środków ochronnych i sprzętów medycznych do walki z koronawirusem. Jesteśmy dobrej myśli, ale z doświadczenia wiemy, że dobre zakończenia nie piszą się same. Każdy z nas może być Potrzebującym.  

Cudowną informacją tego dnia jest dołączenie do akcji systemu płatności PayU. Dzięki temu już teraz oficjalnie możemy powiedzieć, że 100% środków ze zbiórki przekazana zostaje na pomoc pracownikom polskiej służby zdrowia! Dziękujemy!

Jeżeli możesz i chcesz się do nas przyłączyć... zróbmy to razem!

Jeśli pomóc nie możesz wspieraj nas dobrą myślą i trzymaj kciuki. Nikomu nie jest łatwo. Trzymajmy się razem.

Twój szpital potrzebuje wsparcia?        Napisz do nas: dlaszpitali@siepomaga.plŚwiat walczy z nowym wirusem, który dotarł też do Polski i każdego dnia rozprzestrzenia się coraz bardziej. Najważniejsze teraz jest to, by maksymalnie spowolnić postęp pandemii, dlatego wszyscy musimy zachować rozwagę i zachowywać się odpowiedzialnie.

Niestety, w obliczu nowej sytuacji dostajemy coraz więcej sygnałów, że w szpitalach zakaźnych zaczyna brakować środków ochrony personalnej dla lekarzy i pielęgniarek. To właśnie oni są teraz na pierwszej linii frontu walki z nowym patogenem. 

Ta zbiórka powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią. Monitorujemy sytuację, będziemy w stałym kontakcie ze wszystkimi szpitalami, które zgłoszą się do nas z prośbą o wsparcie. Każda godzina to nowe informacje, wszystko zmienia się dynamicznie. 

Naukowcy z całego świata pracują nad szczepionką przeciwko koronawirusowi. Zanim ta trafi do potrzebujących, minie jednak wiele miesięcy. Wiele bardzo trudnych miesięcy...

Pandemia koronawirusa wpływa na życie nas wszystkich. Przed nami prawdziwy sprawdzian z człowieczeństwa, empatii i odpowiedzialności.

Dziękujemy tym, którzy mimo rosnącej paniki, zachowują rozwagę. Wierzymy, że sytuacja w kraju i na świecie szybko wróci do normy. To jednak zależy także od Ciebie!

Kwarantanna to moment, w którym hasło #zostanwdomu trzeba traktować poważnie! Odkładamy wszystko, co nie jest sprawą życia i śmierci, na bok. Nawet jeśli sami nie jesteśmy w grupie ryzyka, pamiętamy o tych, którzy w niej są. Nie ignorujemy zaleceń. Jesteśmy odpowiedzialni – za siebie i innych!

Nie wiemy jeszcze, co przyniesie jutro, jednak jedno jest pewne – razem sprawiamy rzeczy niemożliwe i  razem jesteśmy w stanie przetrwać, by wyjść z opresji jeszcze silniejsi. Razem wielką mamy MOC!

PS. Dbajmy o siebie!

Ochrona Zdrowia

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki