Pomóż mi odzyskać dawne życie!

Paweł Kowalczyk

Pomóż mi odzyskać dawne życie!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0469312
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Zakup protezy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Paweł Kowalczyk, 50 lat
Kielce, świętokrzyskie
Nowotwór lewej kości biodrowej
Rozpoczęcie: 1 Lutego 2024
Zakończenie: 1 Maja 2024

Opis zbiórki

Od kilku lat walczę z ciężką chorobą nowotworową, która powoli wyniszcza moje ciało. Przeszedłem już kilka skomplikowanych zabiegów. Jednak to ostatnia operacja była dla mnie najgorsza – bezpowrotnie straciłem nogę i zostałem skazany na wózek inwalidzki!

Nowotwór odcisnął mocne piętno na moim życiu. Kilka lat temu lekarze usunęli zajęte chorobą kości i na ich miejsce wstawili endoprotezę  stawu biodrowego i części miednicy. Ciężka praca i motywacja pozwoliły mi wrócić do sprawności.

Niestety moja radość nie trwała długo. Choroba doprowadziła do konieczności amputacji lewej nogi. Przeszedłem tzw. hemipelwektomię. Jest to rodzaj amputacji, podczas której dochodzi do odjęcia kończyny dolnej wraz z częścią miednicy. 

Moje życie drastycznie się zmieniło. Załamałem się… Wózek inwalidzki znacznie ograniczył mi możliwości poruszania się i odciął dostęp do wielu miejsc. Chciałbym powrócić do społeczeństwa, móc normalnie funkcjonować… Jest to dla mnie psychicznie bardzo trudne.

Paweł Kowalczyk

Mobilizuje mnie świadomość, że jestem potrzebny rodzinie. Chciałbym też jak najszybciej móc wrócić do swoich służbowych obowiązków. Kocham swoją pracę – jestem urzędnikiem i z pasją staram się realizować swoje obowiązki. Dobro i interes moich klientów są dla mnie bardzo ważne. 

Pomimo tego wszystkiego, co mnie spotkało, nie poddaję się. Ponad wszystko chcę dbać o swoją rodzinę i pracować. Muszę jednak zacząć samodzielnie się poruszać. Jedyną szansą, żeby stało się to możliwe, jest proteza nogi.

Jednak jej koszt jest ogromny i przekracza moje możliwości finansowe. Szczególnie że na co dzień moje wydatki związane z przystosowaniem mieszkania i dalszym leczeniem opiewają na bardzo wysokie kwoty.

Wierzę, że spełni się moje największe marzenie – znów będę aktywną i niezależną osobą. Nigdy nie sądziłem, że będę zmuszony prosić o pomoc. Mimo że jest to dla mnie trudne, zwracam się do Was z moim apelem: 

Pomóżcie mi wrócić do mojego dawnego życia!

Paweł

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0469312
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki