Tomasz Gmaj

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.

Witam serdecznie
Bardzo proszę o nawet najmniejszą wpłatę na nasz cel charytatywny! Wpłacajcie i pomagajcie, przyświeca nam szczytny cel. Każda złotówka sie liczy!!! Otwórzcie ❤️ i portfele. Może to TY będziesz kiedyś potrzebował ich pomocy. W zamian obiecuję dać z siebie wszystko! I mam nadzieje że z niektórymi z was zobaczę sie na Gali! Zapraszam wszystkich chętnych do wspierania mnie na Gali. W zamian obiecuję dać z siebie wszystko!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową Organizację:

Witam serdecznie
Bardzo proszę o nawet najmniejszą wpłatę na nasz cel charytatywny! Wpłacajcie i pomagajcie, przyświeca nam szczytny cel. Każda złotówka sie liczy!!! Otwórzcie ❤️ i portfele. Może to TY będziesz kiedyś potrzebował ich pomocy. W zamian obiecuję dać z siebie wszystko! I mam nadzieje że z niektórymi z was zobaczę sie na Gali! Zapraszam wszystkich chętnych do wspierania mnie na Gali. W zamian obiecuję dać z siebie wszystko!
Wpłaty
- Radosław Z.50 zł
Tomasz, super sprawa. Mocno trzymam kciuki.
- Aga50 zł
Super inicjatywa Tomasz, Powodzonka 😉🤞
- Mysiorek ;)50 zł
- Marcin Kot50 zł
- Maro_40 zł
- Sylwester"Cacany30 zł
Tylko zwycięstwo!